Chill Meal

 

Restauracja i Scena Muzyczna Casablanca


19:00 czwartek 23 sierpnia 2012
 
czwartek 23 sierpnia 2012
Nazwa: Chill Meal | koncert
Miejsce: Restauracja i Scena Muzyczna Casablanca
Adres:

ul. Włodkowica 8A, 50-072 Wrocław

Termin: 19:00 czwartek 23 sierpnia 2012

 

 

 

Pomysł na Chill Meal pojawił się przypadkowo na początku 2010 roku. Po dwóch latach bawienia się mocnym i głośnym brzmieniem dojrzeliśmy do muzyki powszechnie znanej jako easy-listening/lounge.

Odkrycie, że cisza w muzyce brzmi najlepiej natchnęło nas do stworzenia wyjątkowo relaksującego materiału. Spokojne dźwięki przeplatane są pełnymi emocji, choć prostymi tekstami. Staramy się, aby odbiór naszych kompozycji był przyjemny i wprowadzający ciekawy nastrój.

Chill Meal to poniekąd niezobowiązująca tapeta muzyczna, z drugiej zaś strony absorbujące tło. Zaglądając wewnątrz Chill Meal zauważyć można zróżnicowane osobowości i sprzeczne nierzadko temperamenty każdego z nas.

Połączenie absolutnie różnych wzorców muzycznych, a także inspiracji sięgających zarówno twórczości black metalowych formacji, poprzez wszelką elektronikę aż po jazz, wprowadza nas często w trudny do opisania stan napięcia. Muzycznie stwarzamy sobie antidotum na ten stan. Na co dzień inżynierowie, studenci, etatowcy – w chwili pożegnania się z dniem pracy realizujemy swoje muzyczne ambicje.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 sierpnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło