Muzyka

Smith/Jaspers/Stencil i Mamiffer na scenie wrocławskiego Firleja!

 

25.10.2012 (czwartek)
Smith/Jaspers/Stencil
Koncert


g. 20:00, bilety 15/25 pln, dostępne: w punktach sprzedaży Ticketpro.pl(salony Empik, Media Markt w całym kraju) oraz w Klubie Firlej.
 

Na scenie Klubu Firlej zaprezentuje się wyjątkowe, awangardowe amerykańsko-holendersko-kanadyjskie trio Smith/Jaspers/Stencil. 
Tom Smith, to artysta mocno zakorzeniony w kalifornijskiej scenie niezależnej. Zajmuje się nie tylko tworzeniem muzyki, ale także jej produkcją i promowaniem. Lubiący eksperymenty z dźwiękiem i przekraczanie granic między gatunkami Holender Wouter Jaspers, podobnie jak Smith, prezentuje awangardowe podejście do muzyki. Nad oprawą wizualną podczas koncertów czuwa wielbiciel syntezatorów modularnych, Kanadyjczyk Stan Stencil.
Przed koncertem Smith/Jaspers/Stencil publiczność rozgrzewać będzie Karol Skrzypiec w projekcie muzycznym Inner Vision Laboratory (I.V.Lab). więcej

 

 

 


30.10.2012 (wtorek)
Mamiffer
Koncert


g. 20:00, bilety 15/25 pln, dostępne: w punktach sprzedaży Ticketpro.pl(salony Empik, Media Markt w całym kraju) oraz w Klubie Firlej.
 

Mamiffer ponownie na scenie Firleja! 
Po trzech latach od występu na Asymmetry Festival amerykanie znów zahipnotyzują publiczność Firleja niepokojącymi, onirycznymi dźwiękami. Mamiffer czyli Aaron Turner, znany również z Isis i Faith Colocci - pianistka, była członkini Everlovely Lightningheart, tworzą dark ambientowy duet, który koniecznie trzeba zobaczyć na żywo. Małżeństwo muzyków słynie z upodobania do improwizacji, zarówno w bezpośrednim kontakcie z publicznością, jak i przy nagrywaniu albumów. 
Przed koncertem duetu Mamiffer firlejową publiczność rozgrzewać będą  kanadyjczycy z Menace Ruine, muzycznie poruszający się wokół avant-garde, drone oraz black metalu, a także sosnowiecki duet ARRM, tworzący muzykę osadzoną w drone, nie uciekający jednak od wycieczek w bardziej melodyjne rejony. więcej

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 pazdziernika 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca