Muzyka

Grzegorz Poloczek Humor i piosenki z mojego placu

Zapraszamy na koncert znanego i lubianego kabareciarza Grzegorza Poloczka, członka Kabaretu Rak. Koncert promuje wydaną niedawno wymarzoną, solową płytę Grzegorza „…z mojego placu”.

 

Zapraszamy Państwa na koncert  znanego i lubianego kabareciarza Grzegorza Poloczka, członka Kabaretu Rak. Koncert promuje wydaną niedawno  wymarzoną,  solową płytę Grzegorza „…z mojego placu”. Podczas tego muzycznego spotkania będą Państwo mieli okazję usłyszeć  autorskie piosenki artysty, napisane do muzyki zaprzyjaźnionych kompozytorów oraz ulubione utwory Grzegorza Poloczka, znane z innych wykonań. Koncert jest swego rodzaju powrotem do czasów młodości  Grzegorza Poloczka, pełnym życia tętniącego w familokach, historii z podwórka i kultu śląskiej tradycji. Zapraszamy gorąco na wieczór, podczas którego, jak w życiu, będą mogli Państwo płakać ze śmiechu i ocierać łzy wzruszenia!

 

Grzegorz Poloczek (ur. 28 stycznia 1959) aktor i satyryk, jeden z filarów Kabaretu Rak - którego członkiem jest od roku 1993. Autor wielu scenariuszy programów telewizyjnych oraz tekstów - sprawdza się zarówno w pisaniu skeczy, monologów, jak i piosenek. Napisał tytułową piosenkę serialu „Święta wojna” oraz programu kulinarnego „Rączka gotuje”. Doskonały konferansjer a jego główne atuty to przede wszystkim satyra, śpiew i skuteczne rozśmieszanie publiczności. Prywatnie jest żonaty. Ma dwójkę dzieci - córkę i syna oraz wnuczkę.

23 stycznia 2013, 19:00 BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Plac Karin Stanek 1, sala ToTu

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca