Muzyka

Imprezy w Panoramie

 

8 luty (piątek) godz. 19.00

 

Ostatki

 

Jak prawi staropolskie przysłowie: kto się bawi w OSTATKI, ten piękny i gładki! Zapraszamy do Klubu Panorama na zabawę taneczną z DJ-em. Na imprezę obowiązuje rezerwacja miejsc - 10zł od osoby.

 

---------------

 

14 luty (czwartek) godz. 20.00

 

Koncert Walentynkowy: HoneyComb Trio

 

Zespół powstał spontanicznie zimą 2011 roku z inicjatywy wokalistki i skrzypaczki Agnieszki Pawełczyk. W wykonaniu Honeycomb Trio można usłyszeć m.in. aranżacje standadów jazzowych czy muzyki filmowej inspirowane różnymi gatunkami muzycznymi, takimi jak np.: soul, R&B, jazz, muzyka klasyczna. Brzmienie obecnego składu zespołu oraz repertuar zaspokaja gusty szerokiego grona odbiorców.

Członkami Honeycomb Trio są:

 

Agnieszka Pawełczyk – studenka Filozofii oraz Doradztwa filozoficznego i Coachingu, wokalistka i skrzypaczka, absolwentka Szkoły Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Katowicach.

 

Mikołaj Zymon - studiujący Informatykę trębacz, ukończył II st. w Szkole Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, interesuje się także punk-rockiem, jest członkiem zespołów Mandat, De Łindows, gościnnie występuje z Plagiatem 199.

 

Mikołaj Bienek – akordeonista i klawiszowiec, student Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

 

Wstęp wolny!

 

---------------

 

Koncert: Artur Maćkowiak

 

23 luty (sobota) godz. 20.00

 

Muzyk, performer, animator kultury alternatywnej. Działa na rynku muzycznym od ponad 15 lat. Muzyk zespołów Something Like Elvis i Potty Umbrella, z którymi nagrał pięć płyt. Koncertował niemal we wszystkich państwach Europy oraz w Kanadzie i USA. Od trzech lat rozwija się też indywidualnie, komponując własną muzykę z pogranicza eksperymentu i improwizacji, z elementami słowiańskiej melodyki i wrażliwości. Do wspólnego grania zaprasza muzyków z odmiennych stylistyk muzycznych, a czasami nawet "niemuzyków". W 2011r. ukazały się dwa wydawnictwa z jego udziałem: płyta "POT ONE TEA" nagrana przez Maćkowiaka z artystami wizualnymi - Ann Noel i Grzegorzem Pleszyńskim oraz "The Duluoz Legend" nagrana w duecie z Tomaszem Pawlickim (m.in. Ecstasy Project, Maestro Trytony). W tym samym roku powstały nagrania zespołu Innercity Enseble, w skład którego wchodzą również muzycy zespołów: Ed Wood, Hati, Grobbing Thristle, Jachna/Buhl. Debiutancka płyta Innercity Ensemble "Katahdin" ukazała się w październiku 2012r.

 

Wstęp wolny!

 

Klub Panorama

ul. Śląska 75, Katowice


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 stycznia 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca