Klub Studio, Gwarek i Zaścianek - zapowiedź nadchodzących koncertów

PLAGIAT 199

Gościnnie: KONTRKULTURA oraz A-FRONT

 

9 lutego 2013, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)

Klub Zaścianek

Kraków, ul. Rostafińskiego 4.

 

Plagiat199 na koncercie w Klubie Zaścianek

 

9 lutego w krakowskim Klubie Zaścianek (ul.Rostafińskiego 4) w ramach koncertu DachOOFka Premium wystąpi zespół Plagiat199. Jego występ poprzedzą formacje KontrKultura oraz A-Front.

 

Zespół PLAGIAT199 to energetyczna mieszanka muzyki ska, punk i reggae, dodatkowo wzmocniona niebanalnym żeńskim wokalem oraz charyzmatyczną sekcją dętą. Plagiat199  powstał pod koniec 1998 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Do dziś wydał dwie płyty demo (Rozjazdy 2000, Kaszana 2005) i dwie płyty studyjne (Biały Kaftanik 2007, Do przodu 2010). Na jeden z płyt zespolu gościnnie wystąpili Kazik Staszewski znany m. in. z zespołu Kult oraz Dr Yry z zespołu El Dupa.

 

Zespół KontrKultura powstał w 2004 roku. Od tego czasu formacja często koncertuje (m.in. Mała Scena Jarocin Festiwal 2006, udział w charakterze gościa na kilku ogólnopolskich trasach koncertowych, oraz wiele koncertów klubowych i plenerowych). Styl grupy to punk rock/metal z psychodelicznym zacięciem. Jesienią 2012 roku, nakładem Lynx Music zostaała wydana płyta "Poza Dobrem i Złem".

 

A-front! to gliwicki zespół powstały w 2006 roku grający punk rocka z elementami ska i reggae, choć niektórzy twierdzą, że chłopaki z kapeli są twórcami zupełnie nowego gatunku muzycznego o nazwie „indie laos”. Zespół do tej pory wydał dwie demówki, jedną koncertową ( NEO-ROOTS-GRUNGE-PUNK), drugą studyjną (THE-MO).W 2010 roku w październiku ukazała się także, ich debiutancka, długogrająca płyta pt „409″, która zawiera 14 energetycznych kawałków.

 

Bilety dostępne w Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10), w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na www.ticketpro.pl.

 

Ceny biletów:

Ulgowe: 15 PLN (przedsprzedaż) / 20 PLN (w dniu koncertu)

Zwykłe: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (w dniu koncertu)

 

Więcej informacji o koncercie na: www.klubzascianek.pl

 

 

 

CREE

Koncert DachOOFka Premium

 

2 marca 2013, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)

Klub Zaścianek

Kraków, ul. Rostafińskiego 4.

 

Koncert Cree w Zaścianku!

 

2 marca w krakowskim Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 10) wystąpi zespół Cree!  Koncert odbędzie się w ramach festiwalu DachOOFka. 

 

Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka. Nazwę Cree pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree. W tym samym roku zespół zadebiutował w Tychach, kolejne zaś lata poświęcił na tworzenie i doskonalenie swoich umiejętności. Ogólnopolski debiut Cree odbył się w 1997 r. podczas I Festiwalu Młodej Kultury a pierwszym sukcesem było  zdobycie Grand Prix VI Olsztyńskich Nocy Bluesowych. Popularność zespołu znacznie wzrosła po sukcesach odniesionych na Olsztyńskich Nocach Bluesowych, Przystanku Woodstock w Żarach i Rawie Blues w Katowicach.

 

Mottem zespołu i jego myślą przewodnią są słowa często używane przez Sebastiana Riedla: ,, Żeby żyć trzeba grać, żeby grać trzeba żyć”.

 

Bilety dostępne w Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10), w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na www.ticketpro.pl.

 

Ceny biletów:

 

przedsprzedaż: 25 PLN (ulgowe) / 30 PLN (zwykłe)

w dniu koncertu: 30 PLN (ulgowe) / 35 PLN (zwykłe)

 

Szczegóły na temat koncertu na www.klubzascianek.pl

 

 

MARIA PESZEK

24 lutego 2013, godz.: 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Maria Peszek w Krakowie!

 

Charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem kontynuuje trasę koncertową z nowym materiałem. 24 lutego będzie można usłyszeć ją na żywo w krakowskim Klubie Studio.  Najnowsze wydawnictwo Marii Peszek „Jezus Maria Peszek” to płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe.

 

Jesienna trasa promująca płytę „Jezus Maria Peszek” spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. Kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi. „Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą” – podsumowuje artystka. Żeby w pełni doświadczyć emocji jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie – a koncert w Krakowie już 24 lutego!

 

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).

Ceny biletów:

Ulgowe: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

Zwykłe: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)

 

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło