Muzyka

Matisyahu

28 lutego, dzień przed europejską premierą swojej ostatniej płyty „Spark Seeker”, w Hali Stulecia we Wrocławiu Matisyahu zaprezentuje odmienione oblicze i swoje najnowsze utwory.

 

Podczas światowej premiery płyty „Spark Seeker” w lipcu ubiegłego roku Matisyahu zaskoczył publiczność całkowitą zmianą swojego wizerunku – zerwał bowiem z dotychczasowym image ortodoksyjnego Żyda z pejsami i brodą. Metamorfoza dotyczyła także jego muzyki. Album „Spark Seeker” to równocześnie nowy rozdział w twórczości Matisyahu, rozpoczynający między innymi eksperymenty z popem oraz brawurowe żonglowanie stylami, znacznie wykraczające poza granice tradycyjnego reggae. Nic jednak nie zmieniło artystycznej odwagi Matisyahu, ani też jego wirtuozerii jako wokalisty czy kunsztu towarzyszących mu instrumentalistów. 

Europejską premierę albumu „Spark Seeker” przewidziano na 1 marca, a wrocławski koncert Matisyahu będzie pierwszym w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej materiał z tej płyty. Od kilku dni na koncert we wrocławskiej Hali Stulecia dostępne są bilety z serii VIP w cenie 200 zł, które zapewnią udział w koncercie w komfortowych warunkach, a po występie umożliwią spotkanie w kameralnym gronie z Matisyahu. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!

 

Koncert MATISYAHU
28.02.2013
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
www.halastulecia.pl/matisyahu

BILETY:
80 PLN - sektory D1 i B1
90 PLN - sektor A1
95 PLN - płyta główna (miejsca stojące)
200 PLN - sektor VIP + spotkanie z Matisyahu - tylko 60 os.

Bilety dostępne w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia oraz w serwisach: www.e-bilet.plwww.ticketpro.pl i www.biletin.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 lutego 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca