Muzyka

Londyn, Rio de Janeiro, Berlin, Wrocław, Kępno w Ostrzeszowie

The Immigrants (Londyn)

Dead Snow Monster (Wrocław)

SoFresh (Kępno)

 

13 kwietnia 2013 - sobota - godz. 20

Kawiarnia Baszta (Ostrzeszów - ul. Zamkowa 6)

bilety: 10 zł - w przedsprzedaży / 15 zł - w dniu koncertu

 

PEŁNA INFORMACJA I ZDJĘCIE SĄ W ZAŁĄCZNIKU!

 

The Immigrants (UK)

Zespół powstał przed laty w Rio de Janeiro, by w 2012 roku odrodzić się w nowym obliczu w Londynie. The Immigrants tworzy czterech facetów, a każdy z nich pochodzi z innego kraju – Niemiec, Czech, Włoch i Brazylii. Spotkali się w Londynie, przesiąkli tamtejszą sceną i zaczęli tworzyć własne utwory o opuszczeniu, pustce i determinacji. Co to za muzyka? Alternatywny rock, post rock… przyklejanie łatek nie ma tu sensu! Zespół rusza w pierwszą trasę koncertową po Europie. Zagra m.in. we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach i Niemczech. Odwiedzi też Polskę! W naszym kraju The Immigrants wystąpią w Poznaniu, Krakowie i w… Ostrzeszowie!

www.facebook.com/immigrantsband

 

Dead Snow Monster

Kapela powstała 6 grudnia 2009 roku. Cechą charakterystyczną zespołu jest minimalistyczna forma i brudne garażowe brzmienie. W pierwszych miesiącach działalności grupa zagrała kilka koncertów podczas różnego rodzaju wernisaży i przeglądów sztuki. Nagrana została również pierwsza EP, z której pochodzą utwory „Ting Ting” oraz „Little Quarrel”. Na początku 2011 roku wydany został drugi mini-album, na którym zamieszczono cztery utwory. Wydawnictwo spotkało się z przychylną opinią krytyki. W tym samym roku w sklepach ukazała się płyta „Offensywa 4”, gdzie umieszczony został utwór „Get Your Guns” wybrany specjalnie na potrzeby składanki przez Piotra Stelmacha. Przez cały ten czas zespół zagrał dziesiątki koncertów w Polsce. Występował m.in. na Opener Festival w Gdyni, Baraque Festival i PiotrkOFF Art Festival. Zespół grał już w Ostrzeszowie dwukrotnie. Pora na kolejną wizytę i nowy materiał!

http://deadsnowmonster.bandcamp.com/

 

SoFresh

Formację utworzyła czwórka znajomych, którzy zmęczeni graniem „tego co każą”, chcieli pograć coś co sprawi im przyjemność. Kawałki, które są mocno oparte na sekcji rytmicznej, uzupełniane zostają rzetelnym brzmieniem gitary i bardzo charakterystycznym wokalem. Skład: Michael Bohm - głos, Bartek Wachowiak - gitara, Witek Rybczyński - gitara basowa oraz Patryk Pawlak - perkusja.

www.facebook.com/SoFreshBand

 

 

 

Organizacja: www.borowkamusic.pl

Dźwięk: Marszal Music (Ostrzeszów, ul. Grzybowa)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca