Muzyka

Światowy Dubstep i Drum'n'Bass w DCC Rakietowa Wrocław

15.06.2013 w Dynamic Congress Centre Rakietowa we Wrocławiu odbędzie się jeden z największych w Polsce festiwali muzyki Drum&Bass i Dubstep - PLAY MORE FESTIVAL.

 

Na dwóch scenach zaprezentują się artyści z całego świata: Dj Fresh + Messy Mc, Run Tingz Cru, Bar9, Blackout JA, Mc V, Beach Club, Relic oraz czołówka polskiej sceny m.in: Steve Nash, Function, Brainpain, STHS, Grzywa, Crab, Vincent, Bad4You i inni.

 

Dodatkowych emocji dostarczą nie tylko występy artystów, ale także profesjonalna oprawa dźwiękowo - wizualna. Oświetlenie oraz specjalnie zaprojektowany videomapping 3D na długo pozostaną w pamięci uczestników, a pojęcie "głęboki bas" nabierze nowego znaczenia.

 

Organizatorzy zapewniają całonocny dojazd autobusów do DCC Rakietowa z Placu Legionów i z powrotem. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w EMPIKACH, w serwisie www.ebilet.pl oraz za 70 zł bezpośrednio na bramce w dniu imprezy. Oprócz licznych konkursów które ogłaszane są na facebooku oraz stronie internetowej festiwalu, można też wygrać bezpłatne wejściówki w wielu mediach.

 

DCC Rakietowa to obecnie najnowocześniejszy obiekt eventowy we Wrocławiu, przygotowany na przyjęcie przeszło 10.000 uczestników. Posiada szerokie spektrum możliwości, ogromną przestrzeń użytkową oraz reklamową, co pozwala na zorganizowanie festiwalu na światowym poziomie.

 

Organizatorem imprezy jest firma Play More.

 

Bilety: http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11468&ndzial=koncerty&sb=t , EMPIK

Web: www.playmorefest.pl

FB : http://www.facebook.com/events/501145999922888/?fref=ts

 

 

 

Patronat medialny:
Wywrota


przysłano: 16 maja 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca