Muzyka

Wielka premiera L.U.C & Motion Trio już we wtorek

Już we wtorek, 23 lipca,  w ramach Sceny Muzycznej T-Mobile Nowe Horyzonty w Arsenale zobaczymy premierowy koncert L.U.C & Motion Trio – jednej z najbardziej zaskakujących kooperacji tego roku. Przed wieczornym występem artyści spotkają się z fanami w salonie EMPIK Renoma.

 

W kwietniu 2013 roku światło dziennie ujrzał album „Nic się nie stało” - wspólne dzieło Łukasza Rostkowskiego aka  L.U.C – artysty, producenta i performera oraz akordeonowego Motion Trio. To jedna z najbardziej zaskakujących kooperacji tego roku na rynku muzycznym. Nazwany przez media artystą XXI wieku – L.U.C oraz podbijające najważniejsze sale koncertowe świata Motion Trio premierowo zaprezentują swój projekt 23 lipca podczas 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty w Arsenale. Płyta „Nic się nie stało” jest opowieścią o harmonii i jej poszukiwaniu - zarówno w aspekcie muzycznym, jak i filozoficzno-życiowym.

 

L.U.C to artysta spajający różne technologie i dziedziny sztuki w jeden spójny przekaz, to szalony konceptor, raper i performer grywający zarówno w autobusach, halach kotłów grzewczych, hutach jak i w filharmoniach, muzeach czy Teatrze Wielkim. Na swoim koncie ma 8 albumów z pogranicza nu jazzu, trip-hopu, hip-hopu, elektroniki i klasyki, liczne nagrody (w tym Paszport Polityki) i wyśmienite kooperacje. Motion Trio to uwielbiani za granicą polscy mistrzowie akordeonu, protoplaści odrodzenia tego niedocenianego instrumentu. Za swój siedemnastoletni kunszt artystyczny uznawani zarówno w Europie, jak i Azji czy Ameryce. Współpracują m.in. z Krzysztofem Pendereckim, Bobby McFerrinem, Leszkiem Możdżerem. Nagrali dziewięć płyt.

 

L.U.C & Motion Trio wystąpią w Arsenale o godz. 22:00. Wcześniej, o godz. 17:00, opowiedzą o nowej płycie w salonie EMPIK Renoma na Świdnickiej 40.

 

Tego dnia w Klubie Festiwalowym zobaczymy również laureata konkursu Zrób głośniej! - zespół Cinemom oraz Adę Styrcz i Kubę Lib w ramach DJ Night.

 

Bilety do nabycia w kasach Kina Nowe Horyzonty oraz w Klubie Festiwalowym w Arsenale przed koncertem.

 

Więcej informacji na www.nowehoryzonty.pl oraz www.facebook.com/NoweHoryzontyArsenal

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 lipca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca