Muzyka

Marika i Vavamuffin w Łykendzie!

 

Początek października we Wrocławiu rozbrzmiewać będzie w rytmach reggae. W klubie Łykend pojawią się bowiem czołowe postaci polskiej sceny reggae - Marika oraz Vavamuffin.

 

Okrzyknięta pierwszą damą polskiego reggae, Marika zagra akustyczny materiał, który powstał pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu  Chilli ZET. Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze, co zaowocowało nie tylko radiowym koncertem, ale również wydaniem pierwszej akustycznej płyty w dorobku artystki. Wspólnie z Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i Michałem Przybyłą, wykonała niepowtarzalne i bardzo zmysłowe  wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów.

 

Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii wystąpi w sobotę 5 października w Łykendzie.

 

Z kolei pięć dni później we czwartek 10 października na scenie Łykendu pojawią się ulubieńcy wrocławskiej publicznośc grupa Vavamuffin. Na koncercie z pewnością będzie można usłyszeć utwory z ostatniej, wydanej w tym roku płyty zespołu „Solresol” i obowiązkowo, wszystkie wcześniejsze hity, a jest ich niemało…

 

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu i kto raz go zobaczy, będzie chciał oglądać ich znów... i znów... i znów.

 

Vavamuffin to tramwaj łączący Grochów i Saską Kępę z Montego Bay i Kingston. Bilety kasuje bas, a podczas podróży zawsze jest święto państwowe, kto nie wsiada ten ma wąsy.

 

MARIKA AKUSTYCZNIE

5.10.13 godz.20.00

Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

bilety: 29 zł – przedsprzedaż w klubie, 35 zł – przedsprzedaż w punktach sprzedaży, 40 zł – w dniu koncertu

 

VAVAMUFFIN

10.10.13 godz.20.00 Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38

bilety: 29 zł – przedsprzedaż w klubie., 35 zł – przedsprzedaż w punktach sprzedaży, 40 zł – w dniu koncertu

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.plwww.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca