Muzyka

Fismoll aż dwa razy na scenie City Sounds!

W związku z potężnym zainteresowaniem występem Fismolla na scenie City Sounds i całkowitym wyprzedaniem się biletów na kilka tygodni przed zaplanowanym na koniec października koncertem, mamy przyjemność zaprosić Was na jeszcze jeden występ tego uzdolnionego poznańskiego muzyka i wokalisty!

Po licznych mailach w sprawie dostępności biletów i konsultacjach z samym artystą, postanowiliśmy dać szansę obejrzenia Fismolla po raz pierwszy we Wrocławiu jeszcze większej grupie fanów jego talentu. Tym samym Fismolla wraz z zespołem zobaczycie we Wrocławiu 29 października dwukrotnie: kolejno o godzinie 19:00 (bilety wyprzedane) i 22:00.

Bilety na drugi z koncertów kosztować będą 30 zł (do 15.10), 35 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł dniu koncertu.


Fismoll to uzdolniony 19-latek, znakomity singer/songwriter, aranżer i student klasy gitary klasycznej słynnej Szkoły Talentów w Poznaniu.

Debiutancka płyta Fismolla "At Glade" ukazała się w czerwcu 2013 i z miejsca została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez środowisko muzyczne, jak i słuchaczy, a samego Fismolla okrzyknięto najciekawszym niezależnym debiutem na polskiej scenie songwriterskiej.

Mimo młodego wieku, jego możliwości jako kompozytora, aranżera, wokalisty i gitarzysty są niezwykłe. Fani i dziennikarze bez wahania wymieniają go już teraz w jednym rzędzie z artystami takimi, jak Bon Iver, Sigur Ros, Ben Howard czy Arvo Pärt i Olafur Arnalds.

Pierwszy singiel Fismolla pt. "Let's Play Birds" natychmiast po usłyszeniu przez Marka Niedźwieckiego został Piosenką Dnia w radiowej Trójce, która objęła płytę prestiżowym patronatem. Teledysk do pierwszego singla w krótkim czasie obejrzało ponad 200 000 fanów zostawiając entuzjastyczne komentarze.

Zachwyceni młodym artystą dziennikarze i muzycy tacy, jak Katarzyna Nosowska, Czesław Mozil, Marek Niedźwiecki, Piotr Bartyś czy Artur Orzech, podobnie jak słuchacze określają jego muzykę i talent jako zjawiskowe.

W muzyce Fismoll stawia na czystą harmonię i prostotę, bo jak mówi: „dźwięki nie są od tego by przeszkadzały, są od tego by za nimi tęsknić”. To właśnie tym podejściem, sceniczną skromnością i zestawem doskonałych kompozycji zamieszczonych na płytowym debiucie udało się Fismollowi wzbudzić zainteresowanie fanów muzyki niezależnej w przeciągu zaledwie kilku miesięcy. Potwierdzeniem tego było niezwykle entuzjastyczne przyjęcie artysty na tegorocznych edycjach letnich festiwali.

Czas najwyższy na pierwsze klubowe koncerty Fismolla we Wrocławiu.  Zapraszamy do klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56  we wtorek, 29 października 2013r. Artysta zagra na scenie City Sounds w pełnym koncertowym składzie aż dwa razy, a klimat koncertów dodatkowo zbudują wizualizacje przygotowane przez Kolektyw Woom.

Teledysk „Let’s Play Birds”:

 Profil artysty:

https://www.facebook.com/pages/Fismoll/
https://new.myspace.com/fismoll

CITY SOUNDS: FISMOLL
Klub Firlej
ul.
Grabiszyńska 56, Wrocław

29/10/13 g.20:00

29/10/13 g.22:00

Bilety
:
25 zł - do 15 października
30 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne wyłącznie w serwisie biletin.pl oraz w klubie w dniu koncertu.

Więcej informacji o City Sounds:
www.citysounds.pl
facebook.com/citysoundspl

 

29 pazdziernika 2013

przysłano: 1 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca