Muzyka

Koncert Fisz Emade Tworzywo w Klubie Studio!

FISZ EMADE TWORZYWO

18 października 2013, godz.: 20:00 (wejście od 19:00)

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Bracia Waglewscy czyli Bartosz i Piotr znani szerzej jako Fisz i Emade już z racji nazwiska wydawali się być predestynowani do scenicznej kariery i rzeczywiście taki los ich nie ominął - i bardzo dobrze! Braterska współpraca stała się jednym z najbardziej interesujących zjawisk polskiego rapu. Fisz odpowiada za wokalną stronę projektu, zaś Emade za warstwę producencką. Ich muzyka ociera się o rozmaite nurty: garściami czerpie z jazzu, zawiera elementy funku czy nawet rockowego brzmienia (co nie jest dziwnym biorąc pod uwagę poboczne projekty i wcześniejszą działalność artystyczną braci). Eksperymenty, kurs pod prąd, twórcza zabawa rapową stylistyką – tym Waglewscy wyróżniają się na polskiej scenie hip hopowej. O swoistym eklektyzmie ich twórczości świadczy fakt, w jak wielu kategoriach zdarzało im się być nominowanymi do Fryderyka: hip hop, muzyka alternatywna a nawet muzyka klubowa. Ponadto bracia angażowali się we współpracę z wieloma artystami rodzimej sceny alternatywnej i hip hopowej; szczególnie owocną okazał się wspólny album z ojcem, Wojciechem Waglewskim – płyta Męska muzyka pokryła się potrójną platyną.

 

Polski rap ma wiele oblicz – śmiało można założyć, że jednym z najjaśniejszych jest twórczość braci Waglewskich. Muzyczna wszechstronność, alternatywny szlif, dopracowana produkcja i tekstowa dojrzałość – te składniki przyczyniły się do niewątpliwego sukcesu Fisza i Emade. Miłośników hip hopu na najwyższym poziomie zapraszamy na koncert Fisz Emade Tworzywo w krakowskim Klubie Studio – nie można tego przegapić!

 

Ceny biletów:

ulgowy: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

zwykły: 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

 

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

 

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

18 pazdziernika 2013, 20:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca