Muzyka

Gaba Kulka zagra nowy album

Gaba Kulka

Klub Firlej, Wrocław, ul. Grabiszyńska 56

 

Start: 20:00

Bilety: 29/39 zł (przedsprzedaż: TicketPro.pl, salony Empik, MediaMarkt, Saturn)

 

Pełny emocji głos Gaby Kulki wybrzmi na scenie Firleja już 21 listopada. Artystka w swojej muzyce w bezprecedensowy sposób łączy pop, rock i jazz z wpływami kabaretowymi. We Wrocławiu  będzie promować materiał z nowego albumu.

 

Charyzmatyczna wokalistka znana jest z melodyjnych piosenek naszpikowanych niespodziewanymi zwrotami akcji. Jej wydany na początku listopada album „Wersje” to podsumowanie czterech lat pracy i zapis artystycznej ewolucji, jaka nastapiła w muzyce artystki od czasu pokrytego złotem „Hat, Rabbit”. Nowe nagranie to zarówno spojrzenie na dotychczasowe osiągnięcia, jak i wyznacznik nowego muzycznego kierunku na przyszłość.

 

„Wersje” zawierają nigdy dotąd nie publikowane aranżacje piosenek (z albumów „Out”, „Hat Rabbit”, a także Kucz/Kulka i spoza oficjalnie wydanych nagrań Gaby) oraz utwory z repertuaru zespołów Republika, Bauhaus, The Beastie Boys i Hanki Ordonówny.

 

„W czasach, kiedy wszystko co popularne, jest tak bardzo oczywiste, Gaba Kulka spada nam niczym gwiazdka z nieba”. Tomek Doksa, Onet Muzyka

 

„Jeśli miałbym zgadywać, kto z młodych polskich wykonawców może za 20 lat cieszyć się opinią »zasłużonego klasyka«, wierną publicznością i szacunkiem krytyków, to bez wahania postawiłbym na Gabrielę Kulkę”. Piotr Szwed, Screenagers.pl

 

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/207702262737400/

Więcej informacji: http://www.firlej.wroc.pl

Bilety: https://ekobilet.pl/klub-firlej

21 listopada 2013, 20:00 Klub Firlej Wrocław

Zdjęciaprzysłano: 30 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca