Literatura

Ogródkowy slam poetycki

Inicjatywa Nowa Mina Kultury, Dom Kultury Praga oraz kluby Zwiąż Mnie, Hydrozagadka, Skład Butelek i Saturator zapraszają na Ogródkowe Slamy Poetyckie.

 

Od maja do września w podwórku klubowego zagłębia na 11-go Listopada w Warszawie odbywać się będą raz w miesiącu, w ostatnią sobotę poetyckie potyczki na słowa. Poeci i nie tylko, wszelkiej maści gadacze, krzykacze, freestylowcy, performerzy, grafomani, wieszcze, rymotwórcy częstochowscy - każdy, kto odważy się wziąć mikrofon do ręki na 3 minuty jest mile widziany!

 

Do wygrania bony open-barowe od klubów gospodarzy oraz kasa - zrzutkowa!
I do tego potrzebni jesteście również Wy Droga Publiczności. Zbierajcie się tłumnie i bezwstydnie rozparci w leżakach i na krzesłach wybierajcie slamera wieczoru. Otrzymacie karty do głosowania i sami, wedle kaprysu ocenicie komu należą się brawa a komu buuuczenie. Przygotujcie drobniaki, rozbijcie świnkę skarbonkę, żeby wrzucić do zrzutkowej czapki co łaska, wielki zwycięzca będzie miał co przepuścić na wieczornych imprezach w klubach: Zwiąż Mnie, Hydrozagadka, Skład Butelek i Saturator.


Slam to poezja na żywo.
Slam to poeta vs. Publiczność.
Slam to aplauz albo gwizdy.

 

Wszystko to w niepowtarzalnej praskiej aurze czerwonej cegły i artystycznie nie-ładnych malowniczych kamienic, na legendarnym podwórku.

Podwórko przy Zagłębiu Klubowym przy ul. 11 Listopada Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
slamer
slamer 22 maja 2014, 01:15
Kiedy beda podane szczególy tyczace sie godz. rozpoczecia, poruszanych tematow oraz reguły tego slamu?
przysłano: 21 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca