Literatura

Zgarnij „Futuronautę”

Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU) zorganizowało konkurs dla tych, którzy czekali na możliwość zdobycia papierowego egzemplarza publikacji „Futuronata – najlepsze teksty futurystyczno-naukowe”. Dowiedz się więcej na temat tej inicjatywy i wygraj książkę!

 

Aby zdobyć papierowego „Futuronautę” należy śledzić profil www.facebook.com/nimb.cittru, gdzie przynajmniej raz w tygodniu pojawi się informacja o rozpoczęciu konkursu. Dzisiaj (19 listopada 2012 roku) zadaniem uczestników jest zatytułowanie wybranej przez organizatorów ilustracji. Oczekiwanie na propozycje trwa do końca dnia 20 listopada 2012 roku. Kolejne konkursy już wkrótce!

 

Książka zawiera teksty pełne ciekawych wizji futurystycznych, w tym maszyny do pisania książek, aplikację gwarantującą szczęście jej użytkownikowi czy klinikę leczenia zniewolenia. To przyszłość świata i ludzkości widziana oczami ludzi związanych z nauką. „Organizowany przez nas konkurs Futuronauta, którego "owoce" zawiera ta publikacja, skierowany był do naukowców, doktorantów i studentów. Chcieliśmy, aby napisali krótkie teksty, w których zawarta zostanie futurystyczna wizja przyszłości oparta o naukową wiedzę autora” – informują organizatorzy.

Więcej informacji na temat konkursu oraz publikacji znajduje się na nowej stronie CITTRU www.cittru.uj.edu.pl.

Dodatkowe informacje:

www.futuronauta.cittru.uj.edu.pl

http://www.cittru.uj.edu.pl/aktualnosci/wydarzenia/-/journal_content/56_INSTANCE_AMd4/1587933/9436448

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 listopada 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca