Literatura

Zostań Królową/Królem blogerów książkowych!

Jesteś molem książkowym? Piszesz recenzje? Zachęcasz innych do czytania? Masz literackiego bloga? Zgłoś się do ogólnopolskiego plebiscytu dla blogerów książkowych i zostań Królem lub Królową Blogów Książkowych.


Wydawnictwo i Fundacja Papierowy Motyl we współpracy z magazynem Imperium Kobiet i wydawnictwem I.D. Media zapraszają wszystkich blogerów książkowych do udziału w plebiscycie.


Chcemy podziękować wam za promocję czytelnictwa, za miłość do książek i uhonorować za waszą działalność.


Co zrobić, by zdobyć tytuł Króla/Królowe Blogów Książkowych?


Wyślij maila na adres: wydawnictwo@papierowymotyl.plundefined, w temacie maila wpisując Plebiscyt. W treści maila wpisz swoje imię i nazwisko, wiek, linka do bloga i odpowiedź na pytanie: Jaki jest twój wymarzony bohater literacki, o którym chciałbyś przeczytać w książce? Termin nadsyłania zgłoszeń do 25 października 2015 roku włącznie.


Jury w składzie: Ilona Adamska – redaktor naczelna Imperium Kobiet, Marika Krajniewska – pisarka, wydawca, Marta Płusa – blogerka, pisarka, dziennikarka, Michał Domagalski – redaktor prowadzący serwisu www.wywrota.pl


Króla lub Królową Blogów Książkowych uhonorujemy długotrwałą stałą współpracą z Wydawnictwem Papierowy Motyl i I.D. Media, nagrodami książkowymi oraz promocją w mediach. Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się w listopadzie 2015 roku. Szczegółowa data zostanie podana do wiadomości uczestników.


Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu plebiscytu.

 

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 września 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca