Literatura

Andrzej Pilipiuk w Warszawie

Andrzej Pilipiuk, znany pisarz i publicysta, będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Trochę Kultury..." organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej

Andrzej Pilipiuk, znany pisarz i publicysta, będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu "Trochę Kultury..." organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej. Opowie czytelnikom o tajnikach pracy, o tym, jak to Wojsławice przestały wypierać się Wędrowycza i o tym, jak i z czego zrobić najlepszy bimber. Spotkanie poprowadzi Paweł Leszczyński, były redaktor Fahrenheita i Radia Aktywnego.

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej (ul. Noakowskiego 3), w Audytorium Zawadzkiego, 1 kwietnia (środa) o godzinie 18.

Naszymi kolejnymi gośćmi w kwietniu będą:
- pisarka Ewa Białołęcka (16 kwietnia, czwartek, godzina 18, Gmach Główny PW, sala 306)
- pisarka Anna Brzezińska (24 kwietnia, piątek, godzina 18, Gmach Główny PW, sala 131)


UWAGA, KONKURS!
Po spotkaniu macie niepowtarzalną okazję na bliższe zapoznanie się z
Andrzejem Pilipiukiem. Wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie www.polibuda.info wysyłając swoje pytanie lub pytania do naszego gościa. Autorzy najlepszych pytań otrzymają książki. Dodatkowo jedna wylosowana wybrana osoba, otrzyma zaproszenie dla dwóch osób na kolację z pisarzem - szczegóły konkursów na stronie.


Cykl "Trochę Kultury..." to spotkania z ciekawymi ludźmi polskiej sfery artystycznej i życia codziennego, oranizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej. Do tej pory gościliśmy już pisarkę Maję Lidię Kossakowską oraz pisarza i publicystę Jarosława Grzędowicza. Jeśli macie ochotę spotkać ulubionego pisarza, radiowca czy aktora, Czekamy na Wasze propozycje.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 marca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca