Literatura

Wataha w podróży - KONKURS

Kolejna historia, która udowadnia, że marzenia są nie tylko po to, aby je marzyć, ale także by je spełniać. Przemek i Agata razem ze swoim psem Diuną w 2013 roku przemierzyli Himalaje. Podróże z psem są wymagające, szczególnie na tak trudnym terenie. To ich jednak nie wystraszyło, rzucili wszystko i wyjechali.


Za swoją wyprawę otrzymali nagrodę „Podróż Roku 2013” National Geographic Polska. Swoje przygody ze szlaku opisali w książce „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach”. To opowieść o marzeniach, podróży, zaufaniu i ponad ludzkiej miłości. Dziś macie okazje poznać tę pasjonującą historię!

 

Jeśli jesteś ciekaw jak wygląda podróż na czterech łapach, co spotkało watahę w czasie drogi i z jakimi trudnościami przyszło im walczyć, weź udział w naszym konkursie i odpowiedz na jedno proste pytanie.

 

Możesz też przeczytać recenzję Anny Bugajnej na naszym portalu (tutaj)

 

Przemek, Agata i Diuna tworzą zgrany zespół, a podróż w Himalaje nie była ich jedyną. W 2014 roku udali się do Mongolii, gdzie przebyli w ciągu 149 dni ponad 16 tys. kilometrów.

 

Ile kilometrów, w ciągu tej podróży, Diuna przebiegła na swoich czterech łapach?

 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@wywrota.pl w tytule wpisując: WATAHA KONKURS

 

Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 lipca 2015.

 

Spośród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy te, które zostaną nagrodzone. Nasze decyzje są ostateczne. Przynajmniej jeżeli mowa o tym konkursie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca