Literatura

Przed miłością nie ma ucieczki

Historia o kobiecie, która postanowiła całkowicie odmienić swoje życie. nie spodziewała się jednak, że przeżyje życiową rewolucję. Gdy przez przypadek spotyka swoje przyjaciółki z dzieciństwa wszystko się zmienia. Zakochuje się z wzajemnością w bracie jednej z nich. Dzięki temu czuje, że narodziła się na nowo, jest szczęśliwa jak nigdy dotąd. Dzieją się rzeczy, których nigdy by się nie spodziewała. Cudowna przyjaźń, jeszcze lepsza miłość i seks. Nic więcej do szczęścia jej nie jest potrzebne.

 

Książkę „Tajemnicy Zapach Szczęścia” dostałam na urodziny od koleżanki. Zawsze lubiłam czytać romanse, ale ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Przeczytałam… BŁĄD :).

Pochłonęłam ją jak mało którą książkę. Wciągnęła mnie dosłownie jak trąba powietrzna. Od pierwszych stron utożsamiłam się z główną bohaterką i tak już zostało do końca. Ta książka jest chyba magiczna J. Pokazuje, że życie i szczęście może zacząć się w każdym wieku i będzie bardziej kolorowe niż kiedykolwiek.

 

Główna bohaterka Aldona w pewnym momencie swojego życia postanawia tupnąć nogą i postawić karty na siebie. Ku jej zdziwieniu okazuje się, że świat staje przed nią otworem. Aldona niespodziewanie odzyskuje starą przyjaźń przypieczętowaną sporym guzem, ale to właśnie dzięki temu jej życie staje się piękne, pełne miłości i cudownego SEKSU.

 

Sceny erotyczne są opisane dość dosłownie co sprawiło, że książkę czytałam z ogromnymi wypiekami na twarzy. Książka podnosi na duchu i pomaga ruszyć wyobraźnią, bo seks w niej opisany jest zmysłowy. Już podczas czytania jej wiedziałam, którą z opisanych scen będę chciała wypróbować.

 

Naprawdę gorąco ją polecam, gdyż czyta się ją książkę niezwykle lekko i przyjemnie. Powieść Anety Jaroszczak nie jest mdłym romansidłem. Okładka jest bardzo trafna, ponieważ scenki w niej opisane są pikantne jak papryczka.   Zachęcam do lektury tej powieści.

 

Jowita Szpilka

Jowita Szpilka

44 Polska
148 artykułów 1 tekst 3 komentarze


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca