Literatura

Najnowszy thriller B.A.Paris "Za zamkniętymi drzwiami" (zapowiedź)

Jack i Grace wydają się świetnie do siebie pasować. Każdy z nas zna taką parę. On jest przystojny i bogaty, ona – urocza i inteligentna. Nie mógłbyś ich nie lubić, nawet gdybyś chciał. Z przyjemnością poznałbyś Grace bliżej, ale okazuje się to niemożliwe, bo ona i Jack są właściwie nierozłączni. Ktoś powiedziałby, że to prawdziwa miłość. Ktoś inny mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotuje takie wymyślne potrawy i w ogóle nie tyje? Szczęściara? Możliwe. Tylko po co im w oknach kraty?

Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

 

Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału.
„Publishers Weekly”

 

Macie gwarancję, że ten thriller będzie was prześladował. Jack i Grace, para, wokół której kręci się ta wciągająca opowieść, nie są ludźmi, na których wyglądają. A ty nie masz wyboru – będziesz czytał i czytał, aż wszystkie ich sekrety wyjdą na światło dzienne. Ostrzegamy: przygotuj się!
„Bustle”

 

B.A. Paris, Za zamkniętymi drzwiami

Przekład: Janusz Ochab
Premiera: 15 lutego

Wydawnictwo: Albatros

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Eva
Eva 5 marca 2017, 19:21
Swietna książka nie ma lepszej
przysłano: 14 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca