Wywrota

3.000.000 nowych gejów!

Przedwyborczy wiec Propagandy Homoseksualnej - pierwszy w Polsce i na świecie akt publicznego propagowania homoseksualizmu! Wykorzystując nastrój gorączki przedwyborczej nawoływano zgromadzonych widzów do zmiany orientacji... nie koniecznie politycznej.
„Heterycy na Madagaskar! ”

Oto jedno z haseł przez jedno popołudnie głoszonych przez Matkę Homoseksualnej Rewolucji. Były także inne, równie proste i wymowne, jednak – wbrew naszym staraniom i oczekiwaniom – nie zamieniliśmy uczestników naszego wiecu w homoseksualistów. Nie pomogły ni sztandary, ni transparenty, również czarowanie, nawoływanie i okrzyki okazały się bezskuteczne. A mogło być tak pięknie – mogliśmy spełnić najgorszy sen polityków, i poprzez homoseksualną propagandę, zarazić homoseksualizmem całe miasto.

Już nie pamiętamy, któremu z polityków zawdzięczamy to cudownie absurdalne hasło, jakim jest „homoseksualna propaganda”. To właśnie dzięki niemu (i hasłu, i politykowi) mogliśmy zorganizować równie absurdalny Wiec Homoseksualnej Propagandy. W naszych głowach – mimo że wychowaliśmy się na Monty Pytonie – nic takiego, niestety się nie urodziło. Nie zrażeni jednak tym, że nie my wymyśliliśmy hasło, postanowiliśmy czynnie je realizować. Postanowiliśmy, że dłużej już nie damy się czarować propagandą, której nikt nie widział na oczy. Teraz, kiedy ktoś znów będzie mówił o „propagandzie homoseksualizmu” – będzie nawet mógł pokazać jej zdjęcia. Oj, już my pokażemy, jak wygląda porządna homoseksualna propaganda.

Ale… jak wygląda propaganda homoseksualizmu? No właśnie? Jak wygląda? W jakim źródle odpowiedzi szukać? Zaczęliśmy od prac Marii Janion, jednak żadnej odpowiedzi tam nie znaleźliśmy. Potem był Kopaliński, Słownik mitów i symboli, Encyklopedia XX wieku i inne. Długo by je wymieniać. Jednak niestety, w dalszym ciągu nie uzyskaliśmy nie tylko odpowiedzi, ale nawet i wskazówek, jakby ta propaganda miała wyglądać!

       
Szara Sieć
Homoseksualnych Powiązań
   
Na to pytanie Matka Homoseksualnej Rewolucji musiała odpowiedzieć sobie sama. Trudno, takie jest życie. Chce robić wiec propagandy, to musi go wymyślić. Tak więc wzięła, siadła i wymyśliła. Na początku Szarą Sieć Homoseksualnych Powiązań – gdyż o tej słyszało się tu i ówdzie. A ponieważ nikt jej nigdy nie widział, to chyba i nikomu nie przeszkadzało, że została zrobiona z żółtego sznurka – jednak sploty jej były i tak silne! Aby je zrobić, wykorzystano starannie selekcjonowane i długie macki homoseksualnego lobby. Potem genialne hasła na transparenty. Naszym ulubionym stało się, gromko wykrzykiwane, „3 miliony nowych gejów” – właśnie gejów, bo o lesbijkach to i tak przecież nikt nie słyszał, Lesbijki to tylko wytwór wyobraźni heteroseksualnych mężczyzn, więc umieszczanie ich na transparentach naszej propagandy, mijałoby się z celem. Mieliśmy też oczywiście sztandar – bo żadna Rewolucja ani Propaganda nie może się odbyć bez sztandaru. Do tego dorzuciliśmy psychodeliczną i skrajnie homoseksualną muzykę, megafon, głośnik i poszliśmy w świat.  
 

Co było dalej – sami możecie zobaczyć na zdjęciach.

W imieniu kolektywu ? Voca

Happening organizowali:

Happening odbył się w ramach festiwalu Lesbijki, Geje i Przyjaciele


Zdjęcia: Arkadiusz Janicki, Wywrota.pl
19 pazdziernika 2007 Wrocław
Redakcja

Redakcja

24 z Internetu
7691 artykułów 1719 tekstów 66 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Karol 22 pazdziernika 2007, 12:54
Może zacznijmy propagować AIDS, wyjdźmy na miasto krzycząc, Zaraźmy wszystkich AIDS. "Zdrowi" na Madagaskar!
Karol 22 pazdziernika 2007, 13:03
Ah i nie chodzi mi o to że Homoseksualni są chorzy, tylko nie podoba mi się propagowanie dewiacji. Niech spełniają się w swojej homomiłości ale niech do diaska nie robią z tego widowiska. A może po prostu lubicie rozgłos, szum wokół was i tego tematu?
sasik 23 pazdziernika 2007, 16:28
Zabić was to mało.
joanna michalczuk
joanna michalczuk 25 pazdziernika 2007, 09:46
Ludzie, ciarki mnie przechodzą jak czytam te komentarze. zacznijcie patrzeć na świat bez pogardy, wszystkim zrobi się od tego lepiej...
Karol 25 pazdziernika 2007, 11:18
to oni pogardzają nami „Heterycy na Madagaskar!"
joanna michalczuk
joanna michalczuk 25 pazdziernika 2007, 18:52
Karol, masz oczy, żeby patrzeć, i rozum, żeby przetwarzać. przeczytałeś artykuł? to performance, sposób na wytknięcie absurdu szerzonego przez co ciemniejszych (ok, ciaśniejszych) polityków!! ta akcja podkreśla groteskę zarzutów o "homoseksualną propagandę". A tu od razu: po kamyczek w homoli... ładnie ładnie... :-(
Karol 28 pazdziernika 2007, 18:39
uważam za wysoce niebezpieczny taki performance, bo przyniesie więcej złego niż dobrego.
Usunięto 1 komentarz
przysłano: 20 pazdziernika 2007 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca