Wywrota

Połowinki Filozoficzne w Warszawie

zatankować energię? Albo gdyby dzięki jednej piosence można było wykazać więcej siły woli? Czego potrzebujecie, aby osiągnąć więcej, aby zorganizować swoje życie w taki sposób, żeby było dla was spełnieniem i źródłem radości?

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai we współpracy z Zarządem Samorządu Studentów UW IF zaprasza na hedonistyczne POŁOWINKI FILOZOFICZNE.


Wersja dla osób o profilu nieanalitycznym:

POŁOWINKI sprawią, że staniesz się skuteczniejszym.

Jakby to było, gdyby z pomocą jednej imprezy można było optymalnie zatankować energię? Albo gdyby dzięki jednej piosence można było wykazać więcej siły woli? Czego potrzebujecie, aby osiągnąć więcej, aby zorganizować swoje życie w taki sposób, żeby było dla was spełnieniem i źródłem radości? Wszystko, czego do tego potrzebujecie, macie już w swoich rękach, mówi wam odnoszący sukcesy przewodniczący ZSS UW IF. Na naszej imprezie zabraliśmy ponad 111 hedonistycznych porad motywacyjnych, dzięki którym każdy może poprawić swoją efektywność i z większą energią osiągnąć większą przyjemność. Nasza impreza oferuje cały wachlarz strategii i technik, np. jak lepiej obchodzić się bezsensem świata, nabrać więcej zaufania do własnych możliwości i nawiązać dobre związki z ludźmi. Pozwólcie zainspirować się praktycznym i zwięzłym piosenkom i dajcie z siebie to, co najlepsze!POŁOWINKI sprawią, że dużo będzie się działo w krótkim odcinku czasu.

- wernisaż MAD ALICE po bliskich pustostanach i ich mieszkańcach
- krajoznawcza wycieczka TRAKTOREM KRÓLEWSKIM przez samoodniesienie
- wizualna wycieczka po kto to to co to JOŻIN Z BAŻIN FILM STUDIO
- muzyczne poszukiwanie straconego natchnienia przy użyciu PRZEPRASZAM
- bo wszyscy oni są robotami lecz nie wygrają ze ZBAWICIELAMI
- oraz FILOZOFICZNA SZAFA GRAJĄCA która zależy od Ciebie - www.ingai.pl/szafagrajaca/

POŁOWINKI sprawią, że tak wielu dla tak niewielu zrobią tak wiele lecz nie w kościele

Ale w Jadłodajni Filozoficznej już 13 marca, czyli we czwartek. Rozpoczęcie po zakończeniu zajęć. Zakończenie po zakończeniu odejść. Wstęp 7 złotych dla studentów Instytutu Filozofii i całej reszty.

www.ingai.pl
www.jadlodajnia.art.pl
www.przepraszam.com.pl
www.zbawiciele.plWersja dla osób o profilu analitycznym:

POŁOWINKI FILOZOFICZNE
Jadłodajnia Filozoficzna, 13 marca, godzina 20, wstęp 7 zł.

- wernisaż zdjęć z cyklu Ghosts autorstwa Mad Alice
- prezentacja dorobku miesięcznika Traktor Królewski i rozdanie specjalnego imprezowego numeru
- projekcje Jożin z Bażin Film Studio
- koncert zespołu Przepraszam
- koncert zespołu Zbawiciele
- projekt Filozoficzna Szafa Grająca - www.ingai.pl/szafagrajaca/Szczegółowe informacje

MAD ALICE

Prace Mad Alice są obrazami spacerów znad granicy jawy i snu. Eksperymentami z rzeczywistością. Próbą odnalezienia nowych aspektów i wymiarów codzienności. Owocami wyobraźni uwolnionej od ciężaru racjonalności.

"- Ale ja nie chcę przebywać pośród obłąkanych - zauważyła Alicja.
- Och, temu nie zaradzisz - powiedział Kot. - Wszyscy tu jesteśmy obłąkani. Ja jestem obłąkany. Ty jesteś obłąkana.
- Skąd wiesz, że jestem obłąkana? - zapytała Alicja.
- Na pewno jesteś - powiedział Kot. - W przeciwnym razie nie znalazłabyś się tutaj".


TRAKTOR KRÓLEWSKI
http://traktor.dobrze.org

Idea Traktora Królewskiego narodziła się w grudniu 2005 r. Z inicjatywy przyszłego Naczela pewnego wieczoru na II piętrze budynku przy Krakowskim Przedmieściu 3 zebrali się dawni Skafandryci i kilka zainteresowanych osób. W styczniu wyszedł pierwszy, undergroundowy jeszcze numer Traktora Królewskiego.

- Ale jaki jest cel? - dopytywał się po raz kolejny dr Górniak, który zaznajomiony został z pomysłem stworzenia gazety.
- No dobrze, miłość - odrzekł w końcu Naczel.
- No. I o to właśnie mi chodziło - ucieszył się doktor. - Że nie tylko zabawa czy sztuka dla sztuki. Ale jest ten główny cel.
I nie miał już więcej wątpliwości.

Traktor Królewski - miesięcznik studentów Traktu Królewskiego. ISSN 1895-7919
red. nacz.: Marcin Trepczyński. wydawca: Stowarzyszenie Kwitnących Umysłów


JOŻIN Z BAŻIN FILM STUDIO
www.jozinzbazin.com

Jozin z Bazin jest niezależną wytwórnią filmową, która powstała w 2000 roku. Pierwszą produkcją Jozina był eksperyment wakacyjno - podróżniczy pod tytułem "Praha" nagrany w sierpniu 2000 roku i zrealizowany w roku 2001. Po sporym sukcesie tej produkcji Jozin postanowił iść za ciosem i przez następne trzy lata powstały kolejne produkcje. "Mockba" (2001), "Lisboa" (2003), "Sevilla" (2003) Wszystkie w podobnej konwencji do "Prahy", ale coraz bardziej zaawansowane technicznie, wizualnie i muzycznie. W międzyczasie Jozin angażował się w różne przedsięwzięcia wizualno-imprezowe. Przy współudziale Filipa Sadowskiego powstały wizualizacje pt."Gangsters", zaprezentowane w warszawskim klubie CDQ, dwie imprezy pt. "Lego" i "Zmysły", które odbyły się w Le Madame oraz wizualizacje "Fashion" w klubie Jezioro Łabędzie. W czerwcu 2005 roku Jozin nawiązał współpracę z młodą reżyserką Izą Michalską i ukończył zdjęcia do filmu "Jedno pytanie", zrealizowanego w kwietniu 2006. W międzyczasie, w grudniu 2005 roku Jozin powrócił na swoje bagna w rejonie rzeki Wełtawy i tak powstały zdjęcia do pierwszej samodzielnej fabularnej etiudy pt. "Wybór należy do ciebie". Film został zmontowany na przełomie kwietnia i maja 2006.


PRZEPRASZAM
www.przepraszam.com.pl

Zespół Przepraszam powstał trzy lata temu. W roku 2006 wygraliśmy festiwal FAMA w Świnoujściu, zdobyliśmy II nagrodę na festiwalu Poetycka Dolina w Warszawie, a także wzieliśmy udział w wydarzeniu artystycznym 41 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie - koncercie Odloty. Oprócz tego w roku 2006 - i w latach go poprzedzających - wydarzyły się też różne inne rzeczy, koncerty, ruchy, ciekawe akcje i inicjatywy.

W przyszłości chcemy być bogaci, sławni, ale przede wszystkim - zdrowi, bo zdrowie najważniejsze. W wolnych chwilach uprawiamy sporty, kucharzymy… Nasze piosenki są równie miłe jak my. Kochamy Was.

Zespół tworzą: Gerda, który gra na basie, Kacza, który gra na gitarze, Chlor, który gra na perkusji, Grzesiek, który gra na swoich demonach, oraz Joanna, która gra na trójkącie, tamburynie, fletni Pana i dżimberido, a także śpiewa.


ZBAWICIELE
www.zbawiciele.pl

Zespół "Zbawiciele" gra muzykę!!! Przesłanie, które niesiemy, często nie wprost, mówi o miłości, bo czymże było by życie bez niej! Ona jest najważniejsza... Wszyscy zawodowo zajmujemy się marketingiem i reklamą (szczególnie internetową), co wykorzystujemy w organizacji naszych koncertów. W uchu mamy konwencje, konwenanse i konsekwencje. Po prostu gramy i tyle. Bo lubimy grać, a szczególnie grać na żywo dla ludzi. Dla robotów też. I dla Clarka Kenta i Power Rangers też. Gramy od 2005 roku i jest nas czterech:

Michał Kowalczyk - gitara basowa, wokal
Tomasz Sęktas - gitara
Jarosław Sosiński - perkusja
Michał Tober - wokal, gitara


FILOZOFICZNA SZAFA GRAJACA
www.ingai.pl/szafagrajaca/

Projekt uruchamiamy po raz drugi, tym razem trzymajcie kciuki za bezawaryjność sprzętu.

Uruchomiliśmy specjalną stronę w nowej odsłonie, na której każdy może zgłaszać i głosować na utwory, które chce usłyszeć podczas imprezy. Z najwyżej ocenionych skompilujemy parę godziny muzyki, którą uświetni nieartystyczną część czwartkowego wieczoru. Liczymy na Waszą aktywność!

od: 13 marca 2008, 20:00
do: 13 marca 2008, 23:59 Jadłodajnia Filozoficzna

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 lutego 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca