Wywrota

Festiwal modelarstwa odwołany

Z przykrością informujemy Państwa o konieczności odwołania VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Modelarstwa w Łodzi planowanego w dniach 29/30-11-2008.

 

 

1. W dniu 17-11-2008r. zostaliśmy niespodziewanie powiadomieni o istotnych zmianach zasad współpracy i najmu hali M.O.S.iR. Decyzję taką na kilka dni przed terminem imprezy podjął Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi Pan Dariusz Gałązka.

 

2. Zmiany proponowane przez Pana Dyrektora pociągają za sobą znaczący wzrost kosztów organizacji i obsługi Festiwalu oraz uniemożliwiają realizację prac organizacyjnych w zaplanowanym terminie.

 

3. Pomimo usilnych starań z naszej strony nie udało się wypracować porozumienia.

 

4. Biorąc pod uwagę powyższe uwarunkowania z przykrością informujemy, że obecne realia zmuszają nas do odwołania VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Modelarstwa w Łodzi w dniach 29/30-11-2008.

 

5. W imieniu Biura Organizacyjnego Festiwalu Modelarstwa w Łodzi pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkich wystawców, zaproszonych gości oraz partnerów, którzy przez ostatnie lata jak i w tym roku współpracowali z nami przy organizacji tej unikalnej imprezy.

 

6. Jednocześnie informujemy, że nie czujemy się odpowiedzialni za powstałą sytuację a decyzja Dyrekcji M.O.S.i R. niestety naraża Biuro Festiwalu na poważne straty na wielu płaszczyznach oraz uniemożliwia realizację imprezy w innym miejscu w zaplanowanym terminie.

 

7. Wszelkie rozliczenia i zwrot poniesionych nakładów z tytułu współpracy z naszymi partnerami będą realizowane w najbliższych dniach zgodnie z danymi zawartymi w formularzach zgłoszeniowych i umowach.

 

8. Dalsze decyzje o nowym terminie i miejscu imprezy opublikujemy w odrębnym komunikacie.

 

Źródło: Materiały prasowe Festiwalu

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 listopada 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca