Wywrota

Najkrótsza sobotnia noc na Wiankach nad Wisłą!

Najbliższa sobotnia noc będzie najkrótszą w roku. Po uwolnieniu Sawy z rąk Peruna i puszczeniu wianków po Wiśle będziemy bawić się przy hitach Brodki, Wilków, Kelis i Sunrise Avenue.

To wszystko 25 czerwca na warszawskim Podzamczu.

 

Impreza rozpocznie się o godzinie 14, kiedy to wystartuje pierwszy etap gry miejskiej WarszaWIANKI. Podczas gdy zawodnicy będą mierzyć się z demonami, strzygami

i pogańskimi bóstwami chcąc zdobyć wianki potrzebne do uwolnienia Sawy, na bulwarach nad Wisłą działać będzie wioska świętojańska.

Na stoiskach będzie można spróbować i kupić tradycyjne wędliny, sery, wypieki, miody, chleby i różne produkty ekologiczne. Zobaczyć będzie można także jak wytwarza się rękodzieło z drewna, gliny, szkła, bibuły, roślin i ziół.

W przeniesionym nad Wisłę prawdziwym obejściu wiejskim każdy będzie mógł spróbować sił w młocce ziarna, wypiekaniu chleba, robieniu masła, wyplataniu koszyków, czy kapeluszy z sitowia.

 

O godzinie 18 wspólnymi siłami uczestników gry miejskiej i wszystkich warszawiaków, którzy przyjdą nad Wisłę, uwolnimy Sawę. W barwnym korowodzie dotrzemy nad brzeg

i tam złożymy dary dla Peruna w postaci Wianków.

 

O 20 zacznie się wieczór gwiazd, które zaśpiewają dla publiczności swoje największe przeboje. Zobaczmy Monikę Brodkę, która zdobyła w maju 3 Fryderyki, powracające na scenę Wilki, Kelis - nowojorską wokalistę R’n’B, która przyjedzie do nas ze swoim nowym projektem klubowym oraz Sunrise Avenue, których hit Hollywood Hills bije rekordy popularności w wielu krajach, także u nas.

 

Na zakończenie imprezy, już po północy nad Wisłą rozbłysną sztuczne ognie wystrzeliwane z trzech barek. Po 15 minutowym pokazie każdy już na własną rękę zaplanuje dalsza część nocy, być może oczekując wschodu słońca nad rzeką.

 

 

Szczegóły dotyczące imprezy oraz zapisów na grę terenową i nagród jakie można wygrać znajdą Państwo na stronie www.estrada.com.pl


przysłano: 27 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca