Wywrota

Zapisy na warsztaty TAKK! Katowice

Do 30 lipca trwają zapisy na warsztaty dla dzieci i dorosłych, które odbędą się w Katowicach w ramach projektu TAKK! Jest to interaktywny program, w ramach którego przez pięć letnich tygodni będą organizowane warsztaty i ciekawe prezentacje.

Warsztaty te poprowadzą artyści z Polski i zagranicy działający w różnychdziedzinach sztuki: designu, komiksu, muzyki i innych. Głównym założeniem warsztatów jest wejście w przestrzeń miasta, stworzenie wspólnej platformy dla różnych dziedzin sztuki, włączenie do działania mieszkańców Katowic.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: www.rondosztuki.pl

Poniżej podajemy listę warsztatów wg dziedzin: 

SZTUKA: cykl warsztatów i akcji artystów. Udział wezmą: Cecylia Malik (29.07-30.07, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku), Paweł Szeibel (29.07-30.07, Park Powstańców Śląskich), Michał Smandek (30.07-31.07, Huta Szopienice, budynek DOKP), Małgorzata Markiewicz (1.08-4.08, Plac Alojzego Budnioka), Natalia Bażowska (5.08-6.08, Stadnina konna i ul. Stawowa), Julita Wójcik (2.08-5.08, Pomnik Powstańców Śląskich) Magdalena Starska (7.08-10.08, Rondo im. Gen. J. Ziętka 1).
Warsztaty odbędą się 29.07-10.08. Zapisy trwają do 27 lipca.

FOOD DESIGN: warsztaty Patrycji Walter dla dzieci. Podróż po kuchni europejskiej. Mali uczestnicy warsztatów przekonają się, że hiszpańskie tapas może bardzo przypominać śląskie sznity, a włoskie gnocchi – kluski śląskie.
Warsztaty odbędą się 30.07. Zapisy trwają do 27 lipca.

DESIGN – PROJEKT: PODWÓRKO
UWAGA! warsztaty śląskiej grupy projektantów Wzorro i USIN-e są skierowane do studentów lub absolwentów z roku 2011 kierunków projektowych i artystycznych z Unii Europejskiej, posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Rekrutacja odbędzie się na podstawie przesłanego portofolio wraz z opracowanym pomysłem na kreatywne wykorzystanie kartki A4. 
Warsztaty odbędą się 8.08-14.08. Zapisy trwają do 30 lipca.

DESIGN DLA DZIECI: RELAKSAKCJA
projektanci Justyna Kucharczyk, Kamil Kamysz i Kasia Pełka edukują poprzez działania projektowe. 
Warsztaty odbędą się 16.08–19.08. Zapisy trwają do 27 lipca.

MUZYKA: Dziwny Generator Dźwiękowy – warsztaty muzyczne DIY Ronniego Deelena
Projekt w stylu DIY (Do It Yourself), czyli po naszemu Zrób To Sam. Na warsztatach uczestnicy po okiem holenderskiego projektanta i muzyka Ronniego Deelena będą konstruować swój osobisty generator dźwięku wzorowany na małym analogowym syntezatorze wymyślonym przez Raya Wilsona.

 


Warsztaty odbędą się 16.08-20.08. Zapisy trwają do 27 lipca.


przysłano: 4 stycznia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca