Wywrota

Wrocławski Klub FORMATY zaprasza

Malowanie na jedwabiu /wystawa i warsztaty/- Bożena Milewska oraz koncert w dźwiękach Mis i Gongów Tybetańskich - Agata Białoszewska

Witamy i serdecznie zapraszamy na wystawę 
i pokaz malowania na jedwabiu:
 

Niedziela 25 wrzesień 2011, godzina 17.00 
Wrocławski Klub Formaty, ul. Samborska 3-5 na Muchoborze Wielkim 
Jak dojechać : www.wkformaty.pl/index.php?menu=dojazdBędziemy wspólnie malować dużą jedwabną apaszkę, 
którą pod koniec pokazu rozlosujemy wśród uczestników.
 

Pokazowi towarzyszy wystawa obrazów i jedwabnych apaszek. 
Wystawa czynna do 20 października 2011 w godzinach pracy Klubu. 

Po pokazie dodatkową atrakcją będzie koncert 
Agaty Białoszewskiej: Misy i Gongi Tybetańskie 
Udział w pokazie i na koncercie jest bezpłatny.

Przyjdź jeśli Twoim marzeniem jest malowanie ale także jeśli myślisz że, nie potrafisz malować. 
Przyjdź jeśli lubisz oryginalnie ubierać się lub szukasz czegoś nietuzinkowego na prezent.

 

 

Bożena Milewska o sobie:
„Malowanie to moja pasja. Dopiero trzy lata temu odkryłam to dzięki mandali, która otworzyła mnie na zupelnie inny świat i poprowadziła nieznaną mi drogą. Od tamtej pory w każdej wolnej chwili maluję obrazy, pastele oraz jedwabie. Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, z zawodu grafikiem, a z zamiłowania maluję i prowadzę pokazy i warsztaty plastyczne - malowania na jedwabiu i arteterapeutyczne - malowania mandal. Ukończyłam Podyplomowe Studium Arteterapii przy Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. W maju tego roku zajęłam III miejsce w kategorii malarstwo w IV Wojewódzkim Konkursie Aneks Twórczości Artystycznej ATA 2011 w Namysłowie. Mam dorosłego syna Łukasza i dwa koty:)”.

O pokazie:
Podczas około 2,5 godz. pokazu artystka opowie o technikach i historii malowania na jedwabiu. Będziemy wspólnie malować specjalnie przygotowane jedwabne apaszki. Przewidziane są do malowania 2 duże krosna z jedwabnymi chustami. Można dołączyć w dowolnym momencie trwania pokazu i malowania. Stałym elementem pokazu jest losowanie oraz licytacja wśród uczestników własnoręcznie wymalowanych i ukończonych apaszek.

Przyjdź jeśli Twoim marzeniem jest malowanie, ale także jeśli myślisz, że nie potrafisz malować.
Przyjdź jeśli lubisz oryginalny ubiór lub szukasz czegoś nietuzinkowego na prezent.
Podczas pokazu będzie można zapisać się na warsztaty malowania na jedwabiu w promocyjnych cenach a także zakupić oryginalne, ręcznie malowane szale i apaszki.

Wystawa będzie otwarta od 25 września do 31 października 2011 w godzinach pracy klubu.


Koncert w Dźwiękach Mis i Gongów Tybetańskich
To niezwykła medytacja, która uspokaja, przenika, koi, przenosi w inny wymiar. Gongi i misy tybetańskie generują całe spektrum wibracji, które rezonują z komórkami całego ciała. Dźwięki te uruchamiają procesy samoleczenia organizmu przywracają spokój, harmonię i radość życia. Rozpuszczają napięcia i blokady, które są nagromadzone w naszym ciele. Metoda szybka i skuteczna wprowadzająca w głęboki relaks.

Agata Białoszewska o sobie:
Jestem certyfikowaną masażystką dźwiękiem według metody Petera Hessa oraz absolwentką szkoły Rani Spets Prana Vision, którą ukończyłam w 2009. Na co dzień pracuję jako masażystka dźwiękiem za pomocą mis tybetańskich i gongów.

Od ponad 20 lat jestem osobą poszukującą. Na samym początku było spotkanie z wegetarianizmem za sprawą buddyjskich wydawnictw. W 1996 poznałam Rani Spets i zaczęłam świadomie oddychać. Rebirthing otworzył mnie na nowe doznania, nowe możliwości, zaczęłam odnajdywać siebie. Później pojawiło się Reiki I i II stopień, które dało mi fantastyczne dopełnienie do pracy nad ciałem i duszą.

Pracę z dźwiękiem rozpoczęłam w 2006 i systematycznie pogłębiam ją codziennym doświadczeniem oraz warsztatami. Terapie dźwiękiem prowadzę za pomocą mis tybetańskich i gongów.
Ważnym doświadczeniem w moim życiu jest terapia dźwiękowa w Zakładzie Karnym z osobami osadzonymi, daje mi to możliwość bycia człowiekiem bardziej wrażliwym i empatycznym. Każda z tych metod: rebirthing, Reiki i terapia dźwiękiem pogłębia moją świadomość bycia TU i TERAZ.

W swojej pracy inspiruje się myślą:

„Nikt nie może uzdrowić innego człowieka, uzdrawiacz może jedynie stworzyć warunki, w których możliwe będzie samo-uzdrowienie organizmu. Nikt nie może zmienić punktu widzenia innego człowieka. Jedynie on sam może tego dokonać”


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 lutego 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca