Lifestyle

Keller Polska wspiera drugą edycję „Domu z Serca”

Trwa druga edycja akcji „Dom z Serca”, w której Budimex  wraz z Partnerami buduje do stanu „pod klucz” dom dla ośmioosobowej rodziny z miejscowości Brusy w województwie pomorskim. Prace wykończeniowe idą pełną parą! Już niebawem, dzięki pomocy wielu Sponsorów, m.in. firmy Keller, Pani Iwona i Pan Krzysztof wraz z dziećmi będą mogli zamieszkać w nowym, wymarzonym domu.

 

Pani Iwona i pan Krzysztof są rodzicami szóstki dzieci, w tym dwojga przewlekle chorych. Rodzina oprócz wyzwań związanych z chorobą dzieci i zapewnieniem im specjalnej opieki, zmaga się z trudną sytuacją finansową. Aby zapewnić dzieciom lepsze warunki do życia, pani Iwona i pan Krzysztof rozpoczęli budowę własnego domu na odziedziczonej działce. Niestety, ze względu na trudną sytuację materialną, prace wstrzymano. Budimex wraz z Partnerami postanowił pomóc rodzinie dokończyć budowę domu do stanu „pod klucz”. Do akcji „Dom z Serca 2” jako jedna z pierwszych przyłączyła się firma Keller - jedna z wiodących na rynku firm w sektorze budownictwa geotechnicznego.

 

– Obserwowaliśmy budowę pierwszego „Domu z Serca”, widzieliśmy jak mocno zmienił życie i jak wiele radości przyniósł ten projekt rodzinie, która w nim zamieszkała. Pomysł nam się bardzo spodobał, ponieważ efekty takiego wsparcia są widoczne i przekładają się na poprawę komfortu życia konkretnych ludzi. Keller Polska posiada oddziały i pracuje na budowach w różnych miejscach w Polsce. Czujemy odpowiedzialność za otoczenie, w którym pracujemy i  w miarę naszych możliwości staramy się wspierać lokalne społeczności. Jeśli swoim wsparciem możemy poprawić warunki życia choćby kilku osób to staramy się to robić. Po otrzymaniu informacji od kolegów z Budimeksu, że zamierzają ufundować nowy dom dla innej potrzebującej rodziny i jednocześnie propozycję wsparcia tej budowy, długo się nie zastanawialiśmy, zdecydowaliśmy się zostać jednym z fundatorów. Przy tak dużym projekcie potrzebne jest znaczące wsparcie finansowe, dlatego cieszę się że w budowie „Domu z Serca” pomaga wiele firm i mam nadzieję, że nowym właścicielom będzie się w nim dobrze żyło  – mówi Artur Gaszewski Dyrektor Naczelny Keller Polska.

Firma Keller jest partnerem „Domu z Serca 2” od początku trwania akcji i jest jednym z jej największych donatorów, a także partnerem Budimeksu w wielu innych projektach budowlanych.

 

- Firma Keller zaangażowała się w finansowanie wyposażenia do domu Pani Iwony i Pana Krzysztofa oraz ich sześciorga dzieci. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten akt serca, dobroczynności i wsparcia, który przyjęła rodzina z Brus. Dziękujemy za zaangażowanie w całą budowę domu i cieszymy się, że mamy tak odpowiedzialnego i  fantastycznego partnera w tej akcji – mówi Michał Wrzosek, Rzecznik Prasowy Budimex SA.

 

Dzięki wsparciu firmy Keller oraz innych Partnerów akcji już niedługo rodzina z Brus będzie mogła cieszyć się nowym, wymarzonym domem.

 

Na stronie internetowej akcji www.domzserca.pl można śledzić postępy prac przy dalszej budowie i wyposażeniu domu. Są tam publikowane informacje o podjętych podobnych działaniach pomocowych, zarówno przez Budimex, jak i inne firmy – Partnerów tego projektu. Patronami medialnymi akcji Dom z Serca 2 są Dziennik Bałtycki oraz Radio Gdańsk.

 

Kacper

18 rzeszów


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 czerwca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca