Literatura

Hail To The King Baby

Szybko w telegraficznym skrócie o zmianach

1) w dodawaniu tekstów pojawił się już ułatwiającą dodanie obrazka do tekstu opcja... :), po za tym to opcje nad "Treść listu", które pozwalają zaznaczoną treść tekstu pogrubić, pochylić oraz wstawić hiperłączę, wszystko działało do tej pory, ale trzeba było wpisywać to właśnoręcznie w htmlu...

2) link do odrzuconych tekstów będzie się pojawiał na górze tekstów, po za tym odrzucone teksty zostały oddzielone od poezji, dzięki czemu łatwiej można je znaleźć i mam nadzieję na dyskusję w tym dziale, bo świety nie jestem i pomylić się mogę (vide Skup Butelek), i każdy tekst dodany do czytelni, który będzie miał ocene poniżej przeciętny przy 10 głosach wypada z czytelni, i każdy tekst który będzie miał powyżej niczego sobie w odrzuconych, po 5 glosach powiedzmy na razie może wpaść do czytelni, oczywiście bardziej bardziej będą brane pod uwagę "komentarze"..

3) od jakiegoś czasu robię czystkę tekstów odrzuconych.. teraz będzie tak, że i proza i poezja zostają kasowne z serwisu po miesiącu (przez taką liczbe tekstów odrzuconych wywrota w swoim czasie się sypała, więc ta profilaktyka jest niezbędna).. więc punkt 2 jest bardzo ważny.. liczę na was drodzy czytelnicy, że wtedy kiedy trzeba to mnie poprawicie :)

ech podobają mi się te zmiany... coraz mniej w tekstach już zostaję do roboty :) Hail To The King Baby... żeby tylko Arkowi starczyło energii :)


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 kwietnia 2002


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca