Literatura

„Horyzonty Wyobraźni 2010” – półmetek

Już tylko nieco ponad półtora miesiąca pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu literackiego „Horyzonty Wyobraźni”.

 

Spóźnialscy oraz ci, którzy lubują się w szlifowaniu swoich dzieł do ostatniej chwili, mają czas do 31 lipca na nadesłanie tekstów. Po tym terminie szanowne jury dostanie dwadzieścia najlepszych prac i wyłoni z nich trzy zwycięskie opowiadania oraz trzy wyróżnione. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że udało nam się porozumieć z jednym z wydawców w sprawie wydania drukiem pokłosia „Horyzontów Wyobraźni 2009”.

 

Tomik ukaże się nakładem wydawnictwa Radwan. Na szczęście, są jeszcze ludzie, którzy wierzą w młodych twórców, tak jak my. Będzie go można kupić najpóźniej na gali finałowej konkursu „Horyzonty Wyobraźni 2010”, która odbędzie się w listopadzie na lubelskim konwencie miłośników fantastyki Falkon.

 

Ta informacja oznacza także dobrą wiadomość dla zwycięzców tegorocznej edycji: Wasze prace także zostaną wydane! Ponadto wszyscy laureaci „Horyzontów Wyobraźni”, zarówno z roku 2009, jak i 2010, otrzymają darmowe egzemplarze autorskie. Z naszej strony dodajemy do puli Horyzontów 2010, nagrodę specjalną, którą oferujemy także laureatom Horyzontów 2009.

 

Nagrodą tą jest roczna współpraca kwartalnika Qfant ze wszystkimi autorami wyróżnionymi w konkursie, w zakresie doradztwa literackiego, redakcji językowej oraz pośrednictwo w negocjacjach z wydawcami, w przypadku, gdy będziecie chcieli opublikować własne zbiory opowiadań albo powieści. Oczywiście zajmiemy się także promocją Waszej twórczości, obejmując ją patronatem medialnym. Strona konkursu: www.horyzonty-wyobrazni.pl

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 czerwca 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca