VI Spoke'n'Word Festiwal

 

VI Spoke’n'Word Festiwal

 

Posted: Wrzesień 13th, 2010

Kiedy: 25.09.2010 sobota
Gdzie: Klub Powiększenie, Nowy Świat 27, Warszawa
o Której: warsztaty z performance poetry 12:00-16:00 orazz występy poetów i slam poetycki od godziny 20:00.
Za ile: wstęp wolny

 

 

 

W tym roku w Warszawie już po raz szósty odbędzie się festiwal performance poetry (Spoke’n'Word Festival), który łączy w sobie występy poetów zagranicznych ze slamami poetyckimi dla poetów z Polski. Wydarzenie to będzie stanowić świetną okazję, aby zobaczyć i usłyszeć poetów z całej Europy występujących na żywo przed polską publicznością. Festiwal stwarza też wszystkim chętnym szansę wzięcia udziału w slamie poetyckim – nowym i energetyzującym zjawisku, które zawitało do Polski siedem lat temu, i cieszy się od tego czasu rosnącą popularnością zarówno wśród uczestników, jak i obserwatorów.

Przez te lata staraliśmy się, aby festiwalowi towarzyszyły również warsztaty z performance poetry i kreatywnego pisania, które przybliżają polskim odbiorcom kultury ideę poezji wykonywanej na żywo, a także jej techniki.

 

Gospodarzem tegorocznej edycji festiwalu będzie klub Powiększenie w którym odbędą się warsztaty z performance poetry (w godzinach 12:00-16:00 zgłoszenia: wojciech.cichon[AT]wierszewmetrze.eu) oraz występy poetów i slam poetycki od godziny 20:00.

20.00 – Występ performerów: Laura Wihlborg (Szwecja), Tatiana Daniliyants (Rosja) Stefan Abermann (Austria), Keith Jarrett (Wielka Brytania), Claus Ankersen (Dania), Stephen James Smith (Irlandia),Leandro Morgado (Portugalia) + SLAM poetycki otwarty dla wszystkich (zgłoszenia: wojciech.cichon[AT]wierszewmetrze.eu)

VI Spoke’n’Word Festiwal jest częścią kampanii Wiersze w Metrze oraz Warsaw Music Week


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło