Literatura

SławaSłowa. Literacki cykl w Katofoniii

 

 

Rozpoczynamy cykl spotkań literackich SławaSłowa, które będą odbywać się w klubie Katofonia (Katowice, Mariacka 18a). Planujemy luźne rozmowy na poważne tematy, ale należy się też spodziewać poważnych rozmów na luźne tematy.
 

Spotkanie 25 października 2012 r. będzie się składało z dwóch części. Podczas pierwszej redaktorzy kwartalnika literackiego ,,FA-art" przedstawią zawartości najnowszego numeru pisma. Będzie mowa o współczesnej prozie i poezji oraz o funkcjonowaniu krytyki literackiej.

W drugiej części SławySłowa odbędzie się spotkanie z Wojtkiem G. Jaroniem. A wraz z nim pojawią się tematy działań opozycji lat 80. na Śląsku i - być może - także ekologii. Wojtek G. Jaroń na pewno opowie o swojej, powstającej właśnie, Małej trylogii śląskiej, powieści pokazującej najnowszą historię Górnego Śląska. Fragment powieści zaprezentowany został na łamach kwartalnika ,,FA-art".

Przed spotkaniem i w trakcie przerwy, będzie można posłuchać drugiej płyty projektu Meet The Ambient oraz debiutanckiej epki zespołu Fantazman.

Podczas SławySłowa będzie można zaopatrzyć się w najnowsze pozycje Wydawnictwa FA-art

Wstęp wolny. Startujemy o 19.00

www.FA-art.pl / https://www.facebook.com/events/149241658554892/

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 pazdziernika 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca