Literatura

Wielka Mapa Kryminału

Portal Kryminalny z radością przedstawia Wielką Mapę Kryminału. Przestrzeń w sieci, w której fikcja literacka spotyka się z rzeczywistością, a bohaterowie kryminałów ze swymi twórcami i czytelnikami. To zaproszenie, aby na literaturę kryminalną spojrzeć z innej, szerszej perspektywy.

 

Na Wielkiej Mapie Kryminału sukcesywnie będą pojawiać się miejsca związane zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi autorami powieści kryminalnych i sensacyjnych, ale także ich książkami i pojawiającymi się w nich postaciami. znajdziecie tu również zaproszenia na wydarzenia związane z literaturą kryminalną. Wszystko to po to, aby wyciągnąć was z domu. Liczymy, że Wielka Mapa Kryminału zainspiruje was do podążania śladami swoich kryminalnych faworytów. Porzucicie do cna przetarte szlaki turystyczne, aby na dobre zanurzyć się w nietuzinkowy świat kryminału, nie tylko w czasie czytania.

 

Już wkrótce każdy użytkownik Portalu Kryminalnego będzie mógł stać się redaktorem Mapy.  Zajrzyjcie i pomóżcie nam ją udoskonalić. Czekamy na wasze uwagi i pomysły. Przede wszystkim zaś zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Wielką Mapę Kryminału znajdziecie tutaj: http://mapa.portalkryminalny.pl/.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 marca 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca