Literatura

Książka do rąk własnych. „Teorie Spisków” w sklepie internetowym

50%. Połowa ceny gotowego produktu. Realnie – nawet kilkanaście złotych. To głównie marże pośredników windują ceny książek do poziomu, który zniechęca potencjalnych czytelników. Wydawnictwo Craiis oferuje inne rozwiązanie i zamówienie dostarcza do rąk własnych klienta.

 

W obliczu możliwości, jakie oferuje sprzedaż internetowa, tradycyjne księgarnie stopniowo tracą funkcjonalność. Coraz popularniejsze stają się zakupy on-line. Czytelnicy preferują tego typu ofertę nie tylko ze względu na cenę produktów, ale również wygodę odbioru zamówionego towaru. System, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorców, jest nie tylko tańszy, ale i wydajniejszy dla wszystkich zainteresowanych.

 

– To my wychodzimy do czytelnika, a nie na odwrót – komentuje Katarzyna Wolak, prezes Wydawnictwa Craiis. – Z naszej strony robimy wszystko, żeby jak najbardziej ułatwić system zakupu. Sprzedaż wysyłkowa jest rozwiązaniem optymalnym: klient nie musi się o nic martwić. Towar zostanie dostarczony prosto pod jego drzwi. W ten sposób nie tylko eliminujemy koszty pośrednika, ale też oszczędzamy czas.

 

Ten sposób dystrybucji pozwala producentowi na maksymalne obniżenie kosztów.

Najnowszą antologię Wydawnictwa Craiis - „Teorie Spisków” - można nabyć w sklepie internetowym na stronie przedsiębiorstwa http://wydawnictwo.craiis.org.pl/sklep/.

Cena książki: 29zł

 

Patronat medialny:
Wywrota

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca