Literatura

Konkurs literacki „Historia brzydoty” rozstrzygnięty!

Od początku stycznia we Wrocławskim Teatrze Pantomimy trwał cykl wydarzeń edukacyjnych związanych z premierą przedstawienia „Historia brzydoty”. Można było wziąć udział w konkursach: literackim i fotograficznym, odbyły się także I Warsztaty Mistrzowskie prowadzone przez Annę Piotrowską. Jury Konkursu literackiego wyłoniło laureatów!

Organizatorzy i Jury Konkursu literackiego dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i wnikliwą analizę rzeczywistości. Ogromnie cieszy nas duża wrażliwość uczestników konkursu oraz umiejętności literackie, którymi się wykazali, dlatego wybór nagrodzonych prac nie był łatwy.Jury postanowiło skorzystać z regulaminowej możliwości zmiany ilości nagród i ostatecznie przyznano: jedną nagrodę i trzy równorzędne wyróżnienia, przyznane przez każdego z członków Jury.

 

Nagroda dla MICHAŁA KUSTRY, ucznia III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z Wałbrzycha, za tekst „O współczesnej brzydocie”. Michał otrzymuje książkę od Domu Wydawniczego REBIS pt. „Historia brzydoty” oraz dwuosobowe zaproszenie na premierę „Historii brzydoty” w reż. Anny Piotrowskiej.

 

Trzy równorzędne wyróżnienia: Wyróżnienie przyznane przez Agnieszkę Charkot dla ALEKSANDRY KRZYNÓWEK, uczennicy III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu, za tekst „Historia brzydoty”.

 

Wyróżnienie przyznane przez Annę Piotrowską dla KAMILI RÓWIŃSKIEJ, uczennicy II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Głogowie, za tekst „Medialne przysmaki – czyli jesteś tym co jesz”.

 

Wyróżnienie przyznane przez Bartłomieja Miernika dla JULII JAWORSKIEJ, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego nr XV we Wrocławiu, za tekst „Przyszedł człowiek”.

 

Wszystkie wyróżnione Autorki otrzymują: podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany spektakl we Wrocławskim Teatrze Pantomimy oraz książki-niespodzianki, indywidualnie wybrane przez Jury dla wyróżnionych Autorek.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 lutego 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca