Literatura

Wydawnictwo Psychoskok na 6. Warszawskich Targach

W dniach od 14 do 17 maja 2015 roku, po raz kolejny odbędą się Warszawskie Targi Książki.

 

Na temat tegorocznych atrakcji wiadomo coraz więcej, dla wielu jedną z ważniejszych będzie udział Wydawnictwa Psychoskok.
Warszawskie Targi Książki zawsze przyciągają tłumy zainteresowanych, i nie można się dziwić skoro organizatorzy dbają aby nie zabrakło atrakcji. Ubiegłoroczna edycja zagwarantowała wszystkim zainteresowanym ponad 1000 wydarzeń, w tym roku z pewnością będzie podobnie.
Dokładny plan nadal pozostaje tajemnicą, choć pojawia się coraz więcej informacji. Wiadomo, że znaczące staną się słowa „Rzym upada każdego dnia” pochodzące z książki „Kazanie o upadku Rzymu”. Gościem honorowym będzie Ferrari, pojawi się Eric Baratay, szczególne miejsce zajmie komiks, i odbędzie się premiera książki „Gdzie ci mężczyźni” autorstwa Philipa Georga Zimbardo, i wiele, wiele, więcej.
Czytelnicy oraz łowcy autografów nie mogą doczekać się spotkań z autorami, wydawcami, i niezwykłymi pozycjami stąd z pewnością zaciekawi ich informacja, iż swój udział w 6. Warszawskich Targach Książki zapowiedziało Wydawnictwo Psychoskok.
Zapraszamy na stoisko 3 w sektorze D1, gdzie przez całe Targi będzie można poznać się z naszym zespołem, ale też osobiście porozmawiać z naszymi wspaniałymi autorami, a zaszczycą nas swoją obecnością:

plan spotkań psychoskok na mtk 2015

Na Kanapie Literackiej będzie można spotkać wspaniałą malarkę, śpiewaczkę i autorkę książek „Wyspy Naftalinowe” oraz „Wyspy Paprykarzowe” – Anetę Skarżyński: 15 maj 2015 godzina 18:00 – 18:50.

Natomiast na scenie BIS w Business Club zasiądzie Klaudia Kopiasz autorka powieści „W głąb lawendowych uliczek”: 15 maj 2015 godzina 13:00 – 13:50.
Już dziś możecie zgłaszać propozycje pytań do obu autorek (Aneta Skarżyński i Klaudia Kopiasz) na adres: biuro@psychoskok.pl do 30 kwietnia 2015r.
Spośród nich wybierzemy kilka tych, które zadamy na spotkaniu, a najciekawsze według autorek zostaną nagrodzone ich książkami.

WTK2015-PLAN                     My na targach

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1566509823566539

od: 14 maja 2015
do: 17 maja 2015 Stadion Narodowy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 17 kwietnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca