Literatura

Warsztaty z kwartalnikiem literackim „FA-art”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza do udziału w kolejnej edycji warsztatów literackich przygotowanych w ramach XI Sosnowieckich Dni Literatury – w tym roku w nowej formie! Zajęcia przygotowane wraz z katowickim czasopismem, adresowane są do piszących i chcących pisać: uczniów (od 16 lat), studentów oraz wszystkich dorosłych, zainteresowanych praktyczną stroną literatury.

W tej edycji imprezy zaproszono do współpracy redaktora naczelnego kwartalnika literackiego „FA-art” – Konrada C. Kędera, specjalistę, który podzieli się swoją pasją i doświadczeniem z amatorami zainteresowanymi rozwijaniem swego talentu. Tegoroczne zajęcia będą miały  wyraźnie praktyczny charakter, potrwają 3 dni i odbędą się w dniach 11-13 maja 2015 w Sali szkoleniowej Biblioteki Głównej MBP w Sosnowcu przy ul. Kościelnej 11. Początek spotkań o godz. 18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Kandydatów prosimy o przesłanie wypełnionego zgłoszenia na adres promocja@biblioteka.sosnowiec.pl do 7 maja 2015. Formularz zgłoszeniowy do pobrania na: www.biblioteka.sosnowiec.pl.

Uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech spotkaniach otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.

Program warsztatów:

11 maja 2015 (poniedziałek) – Recenzenci i krytycy

12 maja 2015 (wtorek) – Prozaicy i poeci

13 maja 2015 (środa) – Muzyka i literatura

Liczba miejsc ograniczona. Informacja telefoniczna w Dziale Promocji MBP pod nr tel. 32 266-43-76

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 kwietnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca