Muzyka

.oSo. i Playfinger w CBA

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai zaprasza na koncert zespołu .oSo. (reggae rock) oraz Playfinger (rock) w Centralnym Basenie Artystycznym. Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnicka 6, Warszawa 22 lutego, g 22, 10 zł www.ingai.pl, www.oso.art.pl, www.playfinger.pl

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai zaprasza na koncert zespołu .oSo. (reggae rock) oraz Playfinger (rock) w Centralnym Basenie Artystycznym.

Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnicka 6, Warszawa
22 lutego, g 22, 10 zł
www.ingai.pl, www.oso.art.pl, www.playfinger.pl


.oSo. (reggae rock)

Zespół .oSo. powstał w 2004 r. jako naturalna kontynuacja mniej lub bardziej usystematyzowanych projektów muzycznych, częściowo komputerowych, realizowanych na podwarszawskim strychu w różnych konfiguracjach personalnych. Z biegiem czasu przybywało nam umiejętności, pomysłów i ambicji, zaczęły się wiec przygotowania do publicznej prezentacji. Nowe cele wywołały pierwsze nieporozumienia, a w dłuższej perspektywie - zmiany w składzie.

Muzyki, którą grają, nie udaje się opisać jednym hasłem. Trudno w jednolite ramy wtłoczyć siedem osób o różnych doświadczeniach, inspiracjach i temperamentach. Niektórzy taką muzyczna różnorodność nazywają poszukiwaniem własnego stylu, ale to nieprawda. .oSo. po prostu ma takie być. Mimo wszystko w ich piosenkach da się odnaleźć wspólny mianownik. A może nawet charakter.

W 2006 r. na dobre opuścili strych, przenosząc się do regularnej sali prób. Trzy litery zaczęły żyć własnym życiem, utrwalając swój byt jako samodzielne słowo. Zagraliśmy pierwszy koncert.


Playfinger (rock)

Kapela Playfinger w obecnym składzie (bo nigdy nie było innego) powstała w okolicach kwietnia 2007 roku, choć większość z nas grała już razem pod innym szyldem od jesieni 2005 roku, a biorąc pod uwagę nasze zainteresowania muzyczne, powinna powstać mniej więcej w połowie lat siedemdziesiątych.

Poszukiwania muzyczne krążą wokół klasyki rocka lat '70 i '80 (Pink Floyd, Deep Purple, U2, Rolling Stones), bluesa aż po ostrzejsze i mocniejsze brzmienie lat '90. Cały czas ścierają się w nas różne oczekiwania i wzorce muzyczne.

od: 22 lutego 2008, 22:00
do: 22 lutego 2008, 23:59 Centralny Basen Artystyczny

przysłano: 23 stycznia 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca