Muzyka

Sen Zu i Playfinger w CBA

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai zaprasza na przedpremierowy koncert zespołu Sen Zu (romantic rock) oraz debiut nowego materiału Playfinger (rock) w Centralnym Basenie Artystycznym. Przewidujemy. Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnicka 6, Warszawa 8 lutego, g 22, 5 zł www.ingai.pl, www.senzu.pl, www.playfinger.pl

Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai zaprasza na przedpremierowy koncert zespołu Sen Zu (romantic rock) oraz debiut nowego materiału Playfinger (rock) w Centralnym Basenie Artystycznym. Przewidujemy.

Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnicka 6, Warszawa
8 lutego, g 22, 5 zł
www.ingai.pl, www.senzu.pl, www.playfinger.pl


Sen Zu (romantic rock)

Sen Zu to muzyka stylowa i romantyczna. Ale nie jak kolacja w drogiej restauracji, nie jak trzymanie się za rączki na spacerze w parku, ale ssąca w żołądku niespełnionym porządaniem, dystyngowana jak wycie do pustego nieba. Sącząca się, natrętna, głośna, natarczywa. I lekka, porywająca, uspokajająca i gładka. Sen po przebudzeniu, cisza po krzyku. Sen Zu.

Historia:
Zespół powstał w Warszawie, gdzieś w zakamarkach 2004 roku. Jesienią zadebiutował w słynnym warszawskim klubie Le Madame, w ramach imprezy "Wiershow" (później "Eufonia"). Po rocznej przerwie wraca pełen świeżej energii, pełen nowych interpretacjik, jeszcze bardziej rozciągając granice czegoś, co krytycy nazywają szerokopojętym rockiem alternatywnym.


Playfinger (rock)

Kapela Playfinger w obecnym składzie (bo nigdy nie było innego) powstała w okolicach kwietnia 2007 roku, choć większość z nas grała już razem pod innym szyldem od jesieni 2005 roku, a biorąc pod uwagę nasze zainteresowania muzyczne, powinna powstać mniej więcej w połowie lat siedemdziesiątych.

Poszukiwania muzyczne krążą wokół klasyki rocka lat '70 i '80 (Pink Floyd, Deep Purple, U2, Rolling Stones), bluesa aż po ostrzejsze i mocniejsze brzmienie lat '90. Cały czas ścierają się w nas różne oczekiwania i wzorce muzyczne.

od: 8 lutego 2008, 22:00
do: 8 lutego 2008, 23:59 Centralny Basen Artystyczny

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 23 stycznia 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca