Muzyka

Sumptuastic - koncert w Sopocie

Wspaniały show muzyczny w wykonaniu popularnej grupy Sumptuastic zobaczyć będzie można w piątek w sopockim klubie Viva. Z pewnością nie zabraknie ich sztandarowej "Kołysanki".

Zespół jest kolejną polską gwiazdą, która zagości w Vivie. Od lat konsekwentnie wspinają się po szczeblach muzycznej kariery. Ta siedmioosobowa grupa grająca pop-rock z domieszką dance, zadebiutowała w 2001 roku albumem "...bo to wszystko jest Dla Ciebie", który osiągnął ogromny sukces sprzedając się w nakładzie ponad 80 tysięcy egzemplarzy. Kolejne albumy "Cisza" i "Bez ciemności nie ma snów" ugruntowały popularność zespołu zarówno wśród młodych, jak i starszych słuchaczy.

 

Ubiegłoroczny występ Sumptuastic na sopockim festiwalu poderwał do tańca całą Operę Leśną, a piosenki "Za jeden uśmiech Twój", "Bo mam Ciebie" i "Kołysanka" przez kilkanaście tygodni była jednym z najczęściej granych przebojów w ogólnopolskich stacjach radiowych. Zespół ma na swoim koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą. Grali m.in. dla niemieckiej i amerykańskiej Polonii. Trójka frontmenów - dwie wokalistki i wokalista – gwarantują wspaniałe show, które często porównywane jest do tętniącego życiem wulkanu.

od: 18 czerwca 2008
do: 18 czerwca 2008

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 czerwca 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca