Muzyka

MARTIN Blažíček & ARSZYN

Już 24 października w Łódzkiej Fabryce Sztuki odbędzie się koncert połączony z prezentacją multimedialną ( live cinema ) w wykonaniu Martina Blažíčka i Arszyna.

 

Martin Blažíček: czeski filmowiec - performer, absolwent Praskiej FAMU. Zajmuje się filmem jako medium, tworzy abstrakcyjne filmy, wykonywane własnoręcznie na taśmie filmowej. Ostatnio współpracował z angielskim artystą filmowym i video Stevenem Ballem, tworząc performance bazujący na kreowaniu strumienia video w czasie rzeczywistym.

 

Arszyn (Krzysztof Topolski): perkusista, artysta dźwiękowy, kurator projektów i warsztatów w Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia" w Gdańsku. Jako Arszyn wydał 3 płyty solowe. Ma na swoim koncie także wydawnictwa nagrane w duecie z Emiterem oraz trio projekt Emiter.Arszyn.Gadomski. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronic, muzyka improwizowana czy elektroakustyczna, tworzy kompozycje przy użyciu komputera oraz instalacje dźwiękowe. Organizuje prezentacje i wykłady poświęcone muzyce współczesnej i sztuce dźwięku oraz prowadzi warsztaty.

 

wstęp: 10 zł

Więcej informacji znajdziesz na:

http://www.blazicek.net/

http://www.pozahoryzont.com/

http://www.fabrykasztuki.org/


Źródło: Materiały prasowe Fabryki Sztuki

24 pazdziernika 2008, 20:00 Fabryka Sztuki, teren Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, Łód

przysłano: 22 pazdziernika 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca