Muzyka

OPPA (22-30 listopada 2008 r.)

  ramach OPPA 24.11.2008 r. o godz. 19.00 w Bielańskim Ośrodku Kultury wystąpi autorka wielu piosenek i ballad znanych miłośnikom z kręgu „Krainy Łagodności” - Ola Kiełb z zespołem Wyspa – Ostrów. 

Jej głos doskonale jest znany wszystkim miłośnikom kultowego, u schyłku lat '80, zespołu „Stare Dobre Małżeństwo”. Z nimi bowiem nagrała płyty - „Sercopisanie”, „Makatki”, „Pod wielkim dachem nieba” i inne. Później przyszły Kasety autorskie - „Lepsze widoki”, „Niedojrzałe czereśnie” i płyta – „Ostrowska Kolęda”. Obecnie występuje z grupą Wyspa - Ostrów z którą koncertowała m. in. w Kanadzie. 


OPPA - Międzynarodowy Festiwal Bardów, to kilkudniowe święto piosenki w pełni autorskiej - takiej, w której liczy się przede wszystkim osobisty, w pełni świadomy swej wagi i odrębności przekaz artysty, wyrażony własnymi słowami i muzyką. Wskrzeszony w 1997 roku po pięciu latach nieistnienia XV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Autorskiej okazał się wielkim sukcesem artystycznym, organizacyjnym i medialnym. Udowodnił, że - wbrew opiniom szefów międzynarodowych koncernów fonograficznych kształtujących nasz rynek płytowy - piosenka "myśląca" ma w Polsce liczne zastępy wiernych słuchaczy.

OPPA składa się z konkursu, koncertów pozakonkursowych, recitali gwiazd i imprez towarzyszących. Od kilku lat wykonawcy OPPY występują m. in. w Bielańskim Ośrodku Kultury. 
 


Zapraszamy wszystkich miłośników „Krainy łagodności”!!! 


Wstęp – 10 zł

Informacja dot. zakupu biletów pod 

  nr tel. 22 834 65 47 - sekretariat BOK


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 listopada 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca