Muzyka

Koncert w hołdzie Black Sabbath, 40-lecie zespołu

Dnia 18 kwietnia (sobota) w lubelskim klubie Ragnarock odbędzie się koncert poświęcony legendarnemu zespołowi Black Sabbath. Impreza zorganizowana jest z okazji 40 lecia działalności "ojców ciężkiego grania".

Organizatorem i pomysłodawcą koncertu jest lider lubelskiego zespołu Tipsy Train Grzegorz Kotyłło. Pod hasłem "Tipsy Train i przyjaciele" zagrają gwiazdy zaproszone z całej Polski - Grzegorz Kupczyk (legendarny wokalista CETI, ex-Turbo z którym na co dzień Grzegorz Kotyłło działa w ramach wspólnych projektów), Maciej Januszko (charyzmatyczny wokalista kultowej formacji Mech), Krzysztof Zalewski (lider zespołu Zalef - zwycięzca drugiej edycji Idola ), Marcin Maliszewski (wokalista zespołu Black Horsemen - zwycięzca programu "Szansa na sukces", finalista Fabryki Gwiazd), Maria Dobrzańska (Bajm - keybordzistka, która muzyczną karierę rozpoczynała w Tipsy Train ), zespół Bracia w składzie - Wojciech Cugowski (współzalożyciel Tipsy Train i były jego wokalista), Krzysztof Patocki i Tomasz Gołąb - oraz rzecz jasna gospodarze - TT: Grzegorz Kotyłło, Andrzej Bronisz, Piotr Bańka i Michał Abramowicz.

Wykonawcy zagrają utwory Black Sabbath, powstałe na przestrzeni 40 lat - od pierwszego albumu z roku 1970 aż po najnowsze. Z większości albumów wyselekcjonowane zostały najlepsze kompozycje. Nie zabraknie największych hitów takich jak Paranoid czy Iron Man oraz utworów rzadziej grywanych przez Black Sabbath na koncertach.

Klub Ragnarock mieści się przy ul. Kaprysowej 2 w Lublinie. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 19. Bilety w cenie 20 złotych (przedsprzedaż) oraz 25 zł. w dniu koncertu. Wejściówki można nabyć bezpośrednio w klubie (od środy do soboty) oraz w Sklepie Muzycznym 1 Na Księżycu przy ul. Peowiaków 12.


Źródło: Materiały prasowe

18 kwietnia 2009, 19:00 Ragnarock, Lublin, Cyprysowa 2

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 kwietnia 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca