Muzyka

Nowy singiel Kamp! - "Breaking a ghost's heart"

 

Po niespełna czterech miesiącach od wydania debiutanckiej epki, Kamp! wraca z nowym singlem. „Breaking a ghost’s heart” zawiera dwie wersje tytułowej kompozycji oraz b-side „Le Jaguar”. W porównaniu do materiału zgromadzonego na "Thales one", nowe utwory podane są w aranżacjach zbliżonych do tych, które zespół prezentuje na koncertach. Pozwoliło to zachować ich energetyczny, taneczny potencjał, a także oddać lekko rozimprowizowany charakter i sposób budowania napięcia towarzyszącego występom na żywo.

Wydawnictwo to można pobrać za darmo ze strony założonego przez członków zespołu Kamp! net-labelu Brennnessel - www.brennnessel.plIdeą, która przyświeca muzykom jest eksploracja różnych gatunków elektroniki spod znaku 120 BPM i zabawa konwencją. W utworach Kamp! można usłyszeć nawiązania zarówno do disco lat 80-tych, elektroniki lat 90-tych jak i współczesnych nurtów muzyki tanecznej. Jako inspirację dla swojej twórczości, Radek, Tomek i Michał jednym słowem wymieniają: Daft Punk, Junior Boys, Royksopp czy brzmienia spod znaku DFA.

 
Kamp! pojawił się już na antenie Programu 3 PR i PR Euro, w audycjach „Ctrl All”, „Offensywa” czy „Program alternatywny”, a także na łamach magazynów Aktivist, Pulp i Machina.  

Skład:  

Michał – beat

Radek – klawisze, beat, produkcja

Tomek – wokal, klawisze, gitara


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 czerwca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca