Muzyka

KOMETY koncertowo w 1500m2!

Już 29 września w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia zagra jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych - KOMETY!

Koncert KOMET:

 

29.09.2010 (środa)
Godz. 19.00, wejście 18.00

 

Zagrają, jako gwiazda Komety – www.komety.com
                                Administratorr – www.administratorr.pl
                                Betty Be – www.bettybe.com

 

Bilety – 20 PLN, do kupienia tylko przed koncertem.

 

Więcej informacji na: www.innovaconcerts.pl

 


KOMETY

Komety, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Występują w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos). Zespół stworzył swój własny styl muzyczno-słowny. Przed powstaniem Komet Lesław był liderem nieistniejącego już zespołu Partia.

W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta Komet, której premiera miała miejsce jednocześnie w Europie Zachodniej i USA. Zespół ma na koncie cztery płyty: "Via Ardiente", "Akcja v1", "The Story of Komety", "Złoto Azteków". W lutym 2011 roku odbędzie się premiera najnowszego krążka „Luminal”.

Komety są jednym z nielicznych zespołów, któremu udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Piosenki zespołu ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji.
Zapraszamy na najbliższe koncerty w październiku do: Bielska-Białej, Szczecina, Łodzi i Krakowa.


ADMINISTRAORR

Zespół powstał w 2009 roku, w marcu.
Administratorr to typowy punk rock wsparty o jazzowy warsztat muzyków oraz pro-alternatywny styl producentów.
Pierwsza płyta studyjna nosi tytuł „Piosenki w kaftanie” i wydana została w czerwcu 2010 przez niezależną wytwórnię Jimmy Jazz Records.


Skład studyjny zespołu:
Marcin ‘Marines” Wippich - perkusja, konga
Wiktor Skotowski - gitara, klawisze
Piotr Skórka - bass
Bartosz Marmol - gitara, wokal, muzyka i teksty


BETTY BE

Kiedy zespół Los Trabantos rozpadł się, każda z dziewczyn pogrążyła się w swoim własnym piekle. Lady Graża (gitara, voc) szukała ratunku w ramionach kolejnych wpływowych mężczyzn, lecz związki te nie przynosiły jej ukojenia. Ula de Luxe (bas) zostawiła w stołecznych barach szlak rozbitych szklanek po wódce i krwi wszystkich tych, którzy ośmielili się stanąć na jej drodze. Bejonz (sax, voc) zatrudniła się jako diva śpiewająca tandetne przeboje w barze dla wykolejeńców.

Kiedy dziewczyny spotkały się po raz kolejny, zrozumiały, że dalej tak być nie może. Oczy rzucały złowrogie spojrzenia, dłonie same zaciskały się w pięści. Nadchodził czas zemsty. Wyszły na miasto i w najciemniejszym jego kącie, w miejscu, do którego nie zapuszczają się zwykli obywatele, odnalazły perkusistę, który miał złamane życie. (...) I tak narodziła Bardzo Zła Betty. Betty Be. Zespół wyruszył w miasto grać brudną, gitarową muzykę i że złością wykrzykiwać teksty o szatanie, podróżach po barach na urwanym filmie i życiu w świecie pozbawionym wszelkich wartości.
Taki jest świat. Taka jest Betty Be.

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca