Muzyka

Neony kręcą film i nowy klip

Neony dopiero co świętowały premierę swojej debiutanckiej płyty...

Po premierze krążka „Niewolnicy Weekendu" rock'n'drollowa kapela Neony nie spoczywa na laurach. Czterech wrocławskich artystów rozpoczęło właśnie pracę nad dokumentalnym filmem oraz nowym klipem do kolejnego singla Muszę porozmawiać o tym z Tobą.

Neony dopiero co świętowały premierę swojej debiutanckiej płyty „Niewolnicy Weekendu". Po pierwszym singlu „Gorący Styczeń", zespół postanowił dać fanom świeży powiew muzyczny i zabrał się do produkcji nowego klipu do utworu.Muszę porozmawiać o tym z Tobą. Wykonaniem teledysku metodą poklatkową zajął się fotograf Mariusz Cieniawa. Tym razem Neony znajdą się w podziemnej, ciasnej przestrzeni wypełnionej chaosem przeróżnych przedmiotów, w kolorach retro, w środku pirotechnicznego eksperymentu opowiedzą historię nie mniej miejską niż na poprzednim singlu.


W międzyczasie zespół rozpoczął również prace nad filmem dokumentalnym. Scenerią filmu jest miasto nocą, miejsca spotkań artystycznych, inspirujących twórczość oraz rozwój kultury dużego miasta. Ideą filmu jest dyskusja o poziomie artystycznym wrocławskiej sceny alternatywnej, wspólne dyskusje, spotkania z innymi muzykami, inspiracje młodych twórców. Oprócz scen miejskich, Neony trafiają do studia nagraniowego, gdzie zilustrowana zostanie praca nad materiałem muzycznym, artystyczne zmagania oraz motyw podróży. Premiera filmu odbędzie się we Wrocławiu na jesieni tego roku.

 

Lista koncertów Neonów poniżej. Mnóstwo jest również w przygotowaniu, więc polecamy śledzić stronę: http://www.myspace.com/neony

14 maja - LUBIN
21 maja  - WARSZAWA  Agrykola
27 maja  - MYSŁOWICE  Słupna Park
4 czerwca - OZORKÓW / k. Łodzi
11 czerwca  - WROCŁAW Podwodny Wrocław
22 lipca - SZCZYTNO 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 pazdziernika 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca