Muzyka

Nabór recenzentów muzycznych!

Uwaga: Redakcja Portalu Wywrota.pl poszukuje recenzentów muzycznych, zajmujących się różnymi gatunkami muzyki – od ciężkiego metalu, poprzez jazz, folk, reggae, elektro – aż po muzykę poważną.

Poszukujemy Pasjonatów chcących  zdobywać dziennikarskie szlify we współpracy z dynamicznie rozwijającym się portalem Wywrota.pl i jego Redaktorami.

 

 

Od Kandydatów oczekujemy dobrej znajomości gatunku muzyki, którym chcieliby się zajmować w naszym serwisie, znajomości zasad pisowni polskiej, a także kultury komunikacyjnej i umiejętności interpersonalnych pozwalających na przyjęcie krytyki i prowadzenie dyskusji na forach tematycznych lub pod artykułami.

 

Gwarantujemy dostęp do nowości na polskim rynku fonograficznym oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach muzycznych, koncertach i festiwalach w wielu miastach Polski. Zapewniamy wszelką pomoc związaną z redakcją i edycją tekstów, dobrą atmosferę i konstruktywną współpracę w zespole redakcyjnym.

Każdy zainteresowany współpracą użytkownik Wywroty.pl ( Jeśli nie masz konta – załóż je…) po nadesłaniu jednej napisanej przez siebie recenzji płyty oraz swojego krótkiego biogramu na adres redakcji ( w tytule maila: Recenzent muzyczny) może otrzymać  „testowe” egzemplarze recenzenckie płyt wydanych przez Wydawnictwo Luna Music:


Kamili Krauss „Brajlem”, Japoto „Japoto”, oraz Bartosza Porczyka „Sprawca”.

 

Spośród autorów najciekawszych recenzji  powyższych płyt Redakcja Wywroty.pl wybierze nowych Współpracowników Portalu.

Zachęcamy do kontaktu z Redakcją Wywroty.pl: redakcja@wywrota.pl

 

Jeśli masz rockandrolla we krwi i czujesz bluesa  - pisz do nas koniecznie!

 

Redakcja

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca