Muzyka

Muzyka między słowami - płyta radia TOK FM

Ukazał się wyjątkowy album pt. „Muzyka pomiędzy słowami” – to składanka Radia TOK FM z utworami, które można usłyszeć na antenie stacji. Płyta udowadnia, że TOK FM to radio słowa, ale także ciekawa muzyczna propozycja dla fanów interesujących brzmień i oryginalnychartystów.

Muzyka grana na antenie Radia TOK FM na co dzień stanowi tło dla słowa. To głównie utwory z gatunków: mainstream jazz, funky, soul i folk. Charakterystyczny, muzyczny styl stacji polubili jej odbiorcy, którzy zainspirowali stację do wydania albumu.


-To wy, nasi słuchacze, ośmieliliście nas do wydania tej kompilacji. Od kilku lat słyszeliśmy od was: „musicie wydać płytę z muzyką z Radia TOK FM”. Stało się - pisze o pomyśle na płytę Kamil Dąbrowa, Szef Muzyczny Radia TOK FM w liście dołączonym do albumu. -Ten subiektywny wybór utworów odzwierciedla szeroki wachlarz naszych zainteresowań i waszych oczekiwań. Muzyka świata,
etno, folk, nowoczesna elektronika, chillout i lounge, nowe brzmienia, eksperymentalny pop, smooth jazz i fado, alternatywny rock i bosa nova nie wyczerpują tego co usłyszycie na tym albumie.

Na krążku „Muzyka pomiędzy słowami” znalazły się m.in. utwory Good News Matta Duska, 2 Wicky grupy Hooverphonic, Bed New From Pretty Red Lips Fatboya, Real Love Ayo, a także Ca Pourrait Change Brigitte Bardot i Sexy Boy Air.

Album można kupić od 10 czerwca w sklepach muzycznych oraz wygrać na antenie Radia TOK FM.


Wydawcą płyty jest Magic Records.


Patroni medialni: CGM.pl, amazonka.pl, kobieta.pl oraz Gala.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca