Muzyka

Stoisko Step Records i preorder.pl na HH Kempie!

Największe święto hip-hopu dla europejskiej części fanów już za pasem. Naturalnienie mogło nas tam zabraknąć! Serdecznie zapraszamy na stoisko Step Records / www.preorder.pl wszystkich, dla których Hip-Hop Kemp to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy w rytmach najlepszego rapu, ale i czas, by nieco powiększyć kolekcję płyt lub też zaopatrzyć się w markową odzież!

Co ciekawe nie zamierzamy ograniczyć się tylko do tradycyjnej sprzedaży towaru, w okolicach naszego stoiska będziecie mieli okazję spotkać Chadę i Piha, którzy występują na Warm Up Party w środę (17.08), Okoliczny Element (najnowszy nabytek naszej wytwórni) oraz Hukosa, który tradycyjnie również i w tym roku zawita do Hradec Kralove!

Ponadto bierzemy ze sobą kamerę wraz z odpowiednim sprzętem audio, dzięki czemu nasi artyści będą mogli zaprezentować się Wam z czysto muzycznej strony. Zaplanowaliśmy krótkie występy Piha, Chady, Okolicznego Elementu oraz Hukosa – radzimy trzymać się blisko stoiska Step Records / www.preorder.pl, ponieważ tylko tam będziecie mieli jedyną okazję usłyszeć przedpremierowo numery z ich nadchodzących płyt!

Zapraszamy także do współpracy wszystkie wydawnictwa muzyczne, które chciałyby sprzedawać swoje produkty na naszym stoisku. Na miejscu będziemy zaopatrzeni w odpowiednie kwity, które umożliwią Wam wystawienie swoich płyt / ubrań, które zobowiążemy się dla Was sprzedać!

Widzimy się na miejscu!

Pozdrawiamy, ekipa Step Records / www.preorder.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 stycznia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca