Muzyka

Recital Artura Gotza w Radio Gdańsk

W sobotę, 3. września aktor Artur Gotz wystąpi ze swoim recitalem piosenki kabaretowej „Obiekt seksualny” w Studio Koncertowym im. Janusza Hajduna Polskiego Radia Gdańsk. Koncert będzie transmitowany na antenie radia od 20.05 do 22.30 w ramach cyklu „Muzyczne wędrówki”.

 

To już drugi koncert radiowy Artura Gotza, pół roku temu z wielkim powodzeniem wystąpił w Radio Kraków w ramach Radiowego Teatru Piosenki Agnieszki Chrzanowskiej.

 

(...) Było pozytywnie, ciekawie, śmiesznie i sentymentalnie.
Przechodzenie z piosenki do piosenki, tym samym zmiana postaci i charakterów była płynna, bez domieszki brudu z poprzedniej kreacji. Artur Gotz to "artystyczny Frankenstein" – tak napisała M. A. Piękoś w recenzji koncertu z krakowskiego radia w Dzienniku Teatralnym (5.03.11)

 

Podczas sobotniego wieczoru odbędzie się również promocja debiutanckiej płyty "Obiekt seksualny", której premiera miała miejsce rok temu. Znalazły się na niej utwory o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu. Projekt jest promowany w Polskim Radio - m.in. w Trójce, Jedynce, a także w stacjach regionalnych.

 

W repertuarze znajdują się piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i jazzmana Marka Michalaka, a także absurdalne teksty współtwórcy Kabaretu Mumio, Dariusza Rzontkowskiego oraz Michała Zabłockiego. Nie zabrakło też utworów autorstwa Wojciecha Waglewskiego, Zbigniewa Książka i Agnieszki Osieckiej w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji. "Mam oczy pod pachami, Nie traktuj mnie jak obiekt seksualny, Nie zażyłem pigułki, Obciążę cię za moją ciążę" - to tylko fragmenty tego, co kryje się w "Obiekcie seksualnym".

 

Oficjalna strona aktora: www.arturgotz.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 lutego 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca