Muzyka

Stare Dobre Małżeństwo

17 października 2011, godz.: 20:00 (wejście do klubu: 19:00)

Klub STUDIO

 Kraków, ul. Budryka 4

 

 

Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych wykonujący poezję śpiewaną  - Stare Dobre Małżeństwo 17 października zawita do Krakowa. Podczas koncertu w Klubie Studio (ul. Budryka 4) usłyszymy utwory z najnowszego albumu grupy „Maszeruj z chamem” . Nie zabraknie również klasycznych piosenek z dorobku zespołu: „Bieszczadzkich aniołów”, „Czarnego bluesa o czwartej nad ranem”, „Odwetu pozorów”, czy „Piosenki aniołowej”.

 

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO to niewątpliwie fenomen na Polskiej scenie muzycznej. Formacja słynie z muzycznych interpretacji m.in. poezji Edwarda Stachury, Bolesława Leśmiana czy Adama Ziemianina. Ambitne teksty oraz subtelna, nieco melancholijna muzyka, w połączeniu z łagodnym wokalem i znakomitą grą zespołu tworzą niezapomniany nastrój i gwarantują wspaniałe wrażenia muzyczne.  Nie ma słów, które mogłyby oddać atmosferę i klimat ich koncertów. Są jedyne w swoim rodzaju. Niepowtarzalne i po prostu piękne.

 

Zespół wystąpi w składzie: Krzysztof Myszkowski (śpiew, gitara, harmonijka ustna), Wojciech Czemplik (skrzypce, mandolina), Ryszard Żarowski (gitary), Andrzej Stagraczyński (gitara basowa), Dariusz Czarny (gitary)oraz Przemysław Chołody (harmonijka ustna). 

Ceny biletów:
35 PLN (ulgowy) / 40 PLN (zwykły)

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl. BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca